Favori bloggerlar oradaydı: NYX Happy Hour buluşmasıNYX Türkiye ekibi 11 Ağustos tarihinde ilk blogger buluşmasını gerçekleştirdi! Soho House İstanbul'da gerçekleşen etkinliğe en popüler bloggerlar katıldı. 40 davetlinin katıldığı buluşmada neler yaşandığını merak ediyorsan okumaya devam et. Şimdi seni NYX Türkiye'nin geçtiğimiz hafta gerçekleşen etkinliğine ışınlıyoruz! Bakalım, senin favori ürünün hangisi olacak?

NYX Happy Hour

 

 

En popüler makyaj bloggerlarından Duygu Özaslan, Melodi Elbirliler, Makyajmıdedin adresiyle tanınan Ayşegül etkinliğin en çok eğlenen isimlerindendi! Saat 18:00'de başlayan Happy Hour akşam saatlerine kadar devam etti. En yeni makyaj ürünleri ile tanışan bloggerlar özellikle  Ombré allıklara ve Strobe Of Genius Aydınlatıcı paletine ba-yıl-dı-lar.

 

 

En çok takip edilen bloggerlardan Sebi Bebi, Ece Dinç, Sule Karaok, Damla Kalaycık, Askım İrem Aktulga en yeni NYX ürünlerini yakından inceleyip, anında deneme fırsatı buldular. Sen de en yeni makyaj trendlerini öğrenmek için NYX Türkiye'nin Instagram sayfasını takip edebilirsin. 

 

 

Ombre saçlar, ombre dudaklar derken sıra ombre allıklara geldi! Makyaj trendlerinin öncüsü NYX Türkiye'nin en yeni ürünü olan ombre allıklar sayesinde artık yanaklarında daha canlı ve enerjik görünümler kazanabilirsin. Sımsıcak renkleri ve yoğun pigmentasyonu ile bu ürüne aşık olacaksın. 

 

 

Strobe of Genius Aydınlatıcı palet ise, aydınlık renkleri ve ışıl ışıl görünümü ile bloggerların gönlünü fethetti. Sen de 2016 yılının en büyük makyaj akımlarından olan strobing tekniğini denemek istiyorsan bu palete mutlaka göz atmanı tavsiye ediyoruz. Her cilt renginin ihtiyacını sağlayacak renkleri sayesinde, arkadaşların cildindeki ışıltıyı kolayca fark edecektir! NYX Türkiye'nin Bağdat Caddesi'ndeki mağazasından Strobe of Genius Aydınlatıcı palete ve daha birçok NYX ürününe yakından bakabilirsin. Ne duruyorsun?

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Nyx Jumbo Cashmere Göz Farı

Nyx The Curve Liner-Jet Black

Nyx Aydınlatıcı

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Nyx Jumbo Cashmere Göz Farı

Nyx The Curve Liner-Jet Black

Nyx Aydınlatıcı