Festival Dosyası: AnnaLynne Mccord'un makyajını yakın markaja aldıkFestival ruhunu 90210 dizisinden tanıdığımız AnnaLynne Mccord gibi bakır tonlardaki renklerle perçinlemeye ne dersin? Bu renkler, içinde bulunduğumuz festival ayı ruhunu yansıtıp iştahımızı kabartıyor! Isınan havalarla beraber, bu toprak tonlarındaki sıcak ve çekici makyajı uygulamak için sabırsızlanıyoruz!

Sıra sende

Birinci adım:

AnnaLynne'in tüm dikkati gözlerine çektiği bu makyaj stilini uygularken, tenini mutlaka doğal tutmanı tavisye ediyoruz. Bunun için yalnızca aydınlatıcı baz ve bronz pudrayla ten makyajını tamamlayabilirsin.

İkinci adım:

Gözlerin neredeyse tamamını oluşturduğu bu makyajın temeli, biraz ışıltı. Bakır ve toprak tonlarında bir far paleti seç ve yoğun ışıltılı görünüm için fırça yardımıyla göz kapaklarına uygula. Fırçayı fara batırmadan önce ıslatmak, rengin yoğunluğunu arttıracaktır. Alt kirpik diplerine daha ince ve küçük bir fırçayla aynı renk farı uygula ve iki kat dolgunlaştırıcı maskara sür. Dilersen alt kirpik diplerinin iç kısmına az miktarda siyah göz kalemi uygulayabilirsin.

Üçüncü adım:

Göz makyajına yoğunluk verdiğimiz için, dudaklarda iddialı davranmıyor ve festival rahatlığına da uygun şekilde, renksiz lipstickle dudakları nemlendirmekle yetiniyoruz. Festivali parlatmaya hazır mısın?

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Color Riche Quad E3 Infiniment Bronze

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Color Riche Quad E3 Infiniment Bronze