Festival stili: Priyanka Chopra(TIFF) vs. Blake Lively (Cannes)

Takvim 4 Eylül'ü gösterdiğinde, Bollywood yıldızı Priyanka Chopra en son filmi Mary Kom'un gösterimi için TIFF 2014'e katıldı. Hint aktrisin stilinden oldukça etkilendik ama bize bir başka kırmızı halı stilini anımsatmadı değil!

Global bir diğer film festivali: Cannes! Bu senenin başlarında, L'Oréal Paris Güzellik Elçisi Blake Lively benzer tarzda ipek monokrom elbisesi ve stilini tamamladığı kırmızı rujuyla göz kamaştırmıştı. Bu iki stili karşılaştırmaya karar verdik, senin favorin hangisi?

Bollywood güzelliği

Priyanka, siyah detaylı tek omuzlu beyaz bir elbise tercih etti. Elbisenin yandan yırtmaçları ve katlanan kumaşı stile modern bir dokunuş kattı.

Bollywood güzeli, stilini klasik bir makyajla tamamlayıp, badem gözlerini siyah göz kalemi ile vurguladı. Kırmızı ruju da unutmadı! Tüm stilini minimal tutarak, monokrom trendine baştan aşağı uyum sağladı.

Siyah beyaz ekran yıldızı

Blake, straplez monokrom elbisesi ile 50'lerin Hollywood yıldızlarını aratmadı. Blake de makyajını klasik stilden yana kullanarak, XXL kirpiklerini koyu kırmızı dudakları ile tamamladı. Ruj rengi, tırnakları ile uyum sağlarken, Blake'in stili baştan aşağı vintage ruhunu yansıttı.

Senin favorin hangisi?

 

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Rouge Caresse Ruj 401 Rebel Red

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Rouge Caresse Ruj 401 Rebel Red