Geçmişe dönüş: 3 adımda Audrey Hepburn makyajı'50'lerın yıldız oyuncusu, asalet timsali Audrey Hepburn'ün stili her çağ kadınına ilham veriyor. Breakfast at Tiffany's filmindeki Holly Golightly karakteriyle birçok kadını derinden etkileyen Hepburn'un karakteristik makyajını sen de sonbahar stiline adapte etmek ister misin?

Sıra sende

Audrey'nin asil makyajını 3 kolay adımla elde edebilirsin.

Birinci adım:

Teninde Audrey gibi asil bir etki yaratmak için, bir makyaj bazıyla işe başla. Baz sonrasında fondöteni alnına, burnuna, yanaklarına ve çenene olmak üzere 5 nokta halinde kondur ve büyük bir fırça yardımıyla fondöteni eşit şekilde dağıt. Elmacık kemiklerine şeftali tonlarında bir allık uygulayarak ten makyajını tamamla.

İkinci adım:

Audrey'nin ceylan gözlerine sahip olmak için, öncelikle göz kapaklarına primer uygula. Bu sayede göz kapakların daha pürüzsüz görünecek ve eyelinerın daha iyi tutunması için gerekli zemin hazırlanmış olacak. Daha sonra siyah eyelinerı, kirpik diplerinin dış kısımlarına doğru giderek kalınlaşacak şekilde uygula. Ardından alt kirpik diplerinin dış kısımlarına, çizginin ortasına kadar siyah göz kalemi uygula. Yalnız, kalemi çok fazla dağıtmamaya özen göster. Son olarak kirpiklerini kıvırıcıyla kıvır ve hem alt hem üst kirpiklerine, iki kat siyah maskara uygula.

Üçüncü adım:

Dudaklarına kahveye dönük, nude tonlarda bir ruj sür. Artık Audrey'nin asaleti ve sıradışı güzelliğiyle göz kamaştırmaya hazırsın!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris Blackbuster Göz Kalemi Intense Black

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris Blackbuster Göz Kalemi Intense Black