Geçmişe dönüş: 3 adımda Brigitte Bardot makyajı'60'ların efsane oyuncusu, fettan ama aynı anda masum görünen güzeller güzeli Brigitte Bardot, ikon olma özelliğini hiçbir zaman kaybetmedi. O dönemin güzellik ve moda anlayışını nasıl unutabiliriz ki? Sen de bizim gibi düşünüyorsan, bu yazımız senin için!

Sıra sende

Brigitte'in nostaljik ve çekici makyajını 3 kolay adımla elde edebilirsin.

Birinci adım:

Teninde Brigitte gibi pürüzsüz bir etki yaratmak için, bir makyaj bazıyla işe başla. Baz sonrasında fondöteni alnına, burnuna, yanaklarına ve çenene olmak üzere 5 nokta halinde kondur ve büyük bir fırça yardımıyla fondöteni eşit şekilde dağıt. Elmacık kemiklerine açık pembe tonlarında bir allık uygulayarak ten makyajını tamamla.

İkinci adım:

Brigitte'in yoğun siyah ve kedi gözlerine sahip olmak için, öncelikle göz kapaklarına primer uygula. Bu sayede göz kapakların daha pürüzsüz ve kusursuz görünecektir. Daha sonra siyah göz kalemini kirpik diplerinin iç kısımlarına çek. Daha sonra siyah eyelinerı ince bir çizgi halinde uygula. Tekrar siyah göz kalemine dön ve alt kirpik diplerine hafifçe sür. Ardından siyah maskarayı önce alt, sonra üst kirpik diplerine bol miktarda uygulayarak göz makyajını noktala.

Üçüncü adım:

Dudaklarına nude tonlarda bir pembe ruj sür. Artık Brigitte'in nostaljik güzelliğiyle göz kamaştırmaya hazırsın! Saçlarını da kabartıp, bir taç taktığında her şey tamam!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris Blackbuster Göz Kalemi Intense Black

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris Blackbuster Göz Kalemi Intense Black