Geçmişten günümüze oyunculardan 5 güzellik sırrı1) Marilyn Monroe:

Gerçek adı Norma Jean olan tüm zamanların kraliçesi Marilyn Monroe, cildini kameralar önünde daha parlak ve yumuşak göstermek için fondötenin altına vazelin sürüyordu.

2) Audrey Hepburn:

Audrey Hepburn'ün pürüzsüz teninin sırrı, bol bol yürüyüş yapmasında saklıydı. "Yürümeyi seviyorum. Böylece bol bol temiz hava, yani oksijen alıyorum." diyen Hepburn'ün makyaj artistinin de size vereceği bir sır var: Audrey'nin büyük gözlerinin görünümünü dengelemek için, her zaman bir ton açık ve az miktarda fondöten uyguluyordu.

3) Scarlett Johanson:

Zamane Marilyn'i diyebileceğimiz güzeller güzelli Scarlett, sabahları ilk iş yüzünü yumuşak bir sabunla yıkayıp limonlu ılık su içiyor. Bu kadar parlak görünmesine şaşmamalı! Limonun içindeki yenileyici alfa hidroksi asitleri günden güne gençleşmeyi sağlar.

4) Jennifer Lawrence:

Güzelliği ve başarılı kariyeri kadar, sempatikliği ve açıksözlülüğüyle de ününe ün katan Jennifer Lawrence'ın porselen teninin sırrı, organik banyo tuzları kullanmasında saklı.

5) Angeline Jolie:

Angelina'nın daime genç görünen cildi, güzel yıldızın pozitifliği ve yardımseverliğiyle yakından ilgili olmasının dışında, yine tabiat ananın eseri! İhtiyacın olanlar:
-3 çay kaşığı karbonat
-1 çay kaşığı su
-2 damla doğal yağ
Önce su ve karbonatı karıştırıp macun haline getir. Ardından doğal yağı ekleyerek macunu yüzüne yuvarlak ve nazik hareketlerle uygula. 3-5 dakika bekleyip yüzünü soğuk suyla yıka. Cildinin sıkılaşarak gözeneklerinin küçüldüğünü göreceksin. Bu maskeyi haftada bir yapabilirsin.
BU GÖRÜNÜM İÇİN

Lumi Magique Fondöten Rose Porcelain

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Lumi Magique Fondöten Rose Porcelain