Glamour ödülleri gecesinden en havalı makyajlarGlamour Dergisi geleneksel olarak düzenlediği senenin en 'glamour' kadınlarını seçtiği gecesini düzenledi ve 2014 senesinin en gösterişli yıldızları davette yerini aldı. Fakat bir dakika! Biz henüz en nefes kesen makyajları ödüllendirmedik! Sıra bizim ödüllerimizde:

Alesha Dixon

Kırmızı ruj hangimizin vazgeçilmezi değil ki? Alesha'nın Ombreli saçlarının kırmızı rujuyla yakaladığı uyumdan bahsetmiyoruz bile!Şeftali tonlarında allığı ve koyu gül rengi göz makyajıyla en iyi kırmızı ruj stili ödülünü Alesha'ya veriyoruz!

Naomi Campbell

Bir zamanlar podyumların tozunu attıran Naomi hala hepimiz için ilham sebebi. Koyu teninde yaptığıaydınlık makyaj, yüzüne sıcaklık katan koyu pembe allığı, hafif dumanlı göz makyajı ve koyu kahve rujuyla Naomi bizi kendine hayran bıraktı! En iyi kontrast makyaj ödülümüz Naomi'ye gidiyor!

Alexa Chung

İddialı makyajları takip etmeye bayılsak da, yazı işleri olarak kalbimiz hep doğaldan yana! Alexa Chung da bizimle aynı fikirde olmalı... Hafif göz makyajı,gözlerinin içine belli belirsiz uyguladığı beyaz göz kalemi ve açık nude ruju ile Alexa'yı en iyi doğal makyaj ödülüne layık gördük!

Lily James

Lily, yakından takip ettiğimiz kahve dumanlı gözleri tercih etmiş. Pembe allığı ve açık pembe rujuyla doğal tonları kullanarak gözlerini ön plana çıkarmış! En iyi göz makyajı ödülümüz tabii ki Lily'nin!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Affinitone 24H Fondöten 040 Fawn

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Affinitone 24H Fondöten 040 Fawn