Glamour Ödülleri güzelliği: Suki Waterhouse ve Rosie Huntington

Glamour dergisinin bu seneki ödül töreni, gene modellerden, aktrislere tüm güzel yıldızları bir araya getirdi. Tabii ki her yıl olduğu gibi, şıklık ve güzellik yarışı törene hâkimdi. Suki Waterhouse ve Rosie Huntington-Whiteley de bu yarışa katılanlardan oldu! Kusursuz görünümleri ve güneşte açılmış gibi görünen sarı saçlarıyla, iki güzel de önümüzdeki sezonun güzellik trendlerinin habercisi gibiler.

Suki Waterhouse

Model ve aktris Suki Waterhouse o gece sadece ödüle aday olmakla kalmadı, aynı zamanda tüm görünümüyle herkesin ilgi odağı oldu. Kırmızı halıda Elie Saab imzalı elbisesiyle karşımıza çıkarken, aksesuar kullanımındaki minimalist tercihi de gözlerimizden kaçmadı!

Görünümü elde et:

Suki'nin bu yılki Glamour Ödülleri makyajı, bronz bir yüz ve hafif dumanlı göz makyajını içeriyordu. Aynı görünümü elde edebilmek için, sen de kahve tonlarda bir farını tüm göz kapağına uygulayıp, kaş kemiğine doğru farı yaydıktan sonra şampanya renginde bir farı göz pınarlarına sür. Kirpiklerine bolca maskara uygulayıp, nüde tonlarda bir rujla görünümünü tamamla.

Rosie Huntington-Whiteley

Gecenin yıldızlarından güzel model Rosie Huntington-Whiteley, derin yırtmaçlı ve sırt dekolteli, üst kısmı bol, ipek kırmızı elbisesiyle çarpıcı bir görünüm sergiledi. Süpermodel, bob kesimli saçları ve masmavi gözlerini ortay çıkaran açık turuncu tonlarda farıyla da bizi kendine hayran bırakmayı başardı.

Görünümü elde et:

Rosie'nin makyajını elde edebilmek için, elmacık kemiklerine şeftali rengi bir allığı uygulayıp, yanaklarına renk kat. Ardından, açık turuncu göz farını tüm göz kapağına sürüp, göz şeklini belirginleştirmek için ince bir çizgi şeklinde jel eye-liner uygula.

Ve karar...

Makyaj.com editörleri olarak, iki güzel yıldızın görünümü de bizi cezbetti ve seçim yapmakta çok zorlandık. Sen hangi ünlünün makyajını tercih ederdin? Yukarıdaki oylamamıza katılıp, jüri olmaya ne dersin?

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline Super Stay Ruj 610 Beige For

Loreal Paris False Lash Butterfly Intenza Maskara Siyah

Loreal Paris Color Riche Quad Göz Farı E4 Absolute Taupe

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline Super Stay Ruj 610 Beige For

Loreal Paris False Lash Butterfly Intenza Maskara Siyah

Loreal Paris Color Riche Quad Göz Farı E4 Absolute Taupe