Göz kamaştır: Cara Delevingne'in makyaj sırrını keşfet!

O, bu senenin en çok öne çıkan modeli! Kalın kaşları, doğal tavırları ve doğal sarı saçlarıyla her yerde. Yves Saint Laurent'nın makyaj temsilcisi olan ünlü model, göz alıcı bakışlarıyla bu sanatsal videonun da yıldızı! Sen de Cara Delevingne'in gizemli makyajından ilham almak ister misin?

Sıra sende

Yeni Kate Moss Cara'nın dumanlı göz makyajı ve çarpıcı bakışları için adımlarımızı izlemen yeterli!

Birinci adım:

Cildini pürüzsüzleştirmek ve ışıldamasını sağlamak için tenine primer uygulayarak makyajına başla. Daha sonra BB kremi yuvarlak hareketler yaparak tenine yedir. Bronz pudrayı elmacık kemiklerinin altına uygulayarak yüz hatlarını Cara gibi tanımlı bir hale getir.

İkinci adım:

Göz makyajında da kalıcı bir görünüm elde etmek için, öncelikle göz kapaklarına primer uygula. Orta boy ve sık kılları olan bir far fırçasını füme fara batır ve göz kapaklarının dış kısımlarına fırçanın yassı kısmıyla farı sürmeye başlayarak bir kuyruk şekli oluştur. Üst kirpik diplerine orta kalınlıkta, kuyruklu eyeliner çek. İki kat siyah Yves Saint Laurent Luxurious Mascara sürerek Cara Delevingne'in delici bakışlarını elde et!

Üçüncü adım:

Kaşlarınla aynı tonda bir kaş farını, eğik uçlu bir fırça yardımıyla uygulayarak ifadeni daha vurgulu hale getir.

Dördüncü adım:

Dudaklarını nude tonlarda bir rujla renklendir.

Editörün önerisi: Saçların uzunsa Cara Delevingne gibi şık ve doğal bir at kuyruğu yapabilir, bakışlarını iyice vurgulayabilirsin.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

YSL LUXURIOUS MASCARA FOR FALSE LASH EFFECT

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

YSL LUXURIOUS MASCARA FOR FALSE LASH EFFECT