Gözler ön planda: Lily Aldridge makyajı

Model ve Victoria's Secret meleği Lily Aldridge koyu göz makyajlarının kendine ne kadar çok yakıştığını kanıtladı. Katıldığı davette Lily parlak ten makyajını, siyah eyelinerı ile tamamladı. Bu makyajı evde denemeye hazır mısın?

Ten

Parlak ten makyajına primerınla başla. Ürünü parmakların arasında önce ısıt daha sonra cildine uygula. Primer, makyajın için ipeksi bir baz hazırlamana yardımcı olacak. Lumi Magique gibi hafif kapama sağlayan bir fondötense ince çizgilerini ve cilt kusurlarını nazikçe kapatacak. Ürünü yassı bir makyaj fırçasıyla dağıt ve cildine yedir.

Lily'nin parlak ışıltısını deneyimlemek için bir aydınlatıcıdan yardım al. Aydınlatıcını, yanaklarına, alnına, burun kemiğine ve dudak üstüne uygula.

Açık pembe bir allıkla güzelliğine sıcaklık katmayı da unutma.

Gözler

Gözlerini jel formda bir eyelinerla belirginleştir. Eyelinerını uygulamak için küçük açılı bir fırçadan yardım al ve üst kirpik çizgini çerçevele. Alt kirpik çizginin iç kısmında aynı uygulamayı tekrarla.

Bakışlarındaki dramatik etkiyi arttırmak için birkaç kat maskaradan yardım al.

Saçlar

Lily'ninki gibi sağlıklı saç uçları için haftada bir saç bakım maskesi uygula. Saçlarını havluyla kuruttuktan sonra, ısı koruyucu bir serumla ısının zararlı etkilerine karşı koru. Düz bir şekilde fönle. Parmakların yardımıyla saçlarını ortadan ayır, ve saç uçlarına doğru hafifçe iri dalgalar yarat . Bir saç spreyi ile saç stilinin kalıcılığını arttır.

 

 

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris Blackbuster Göz Kalemi Intense Black

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris Blackbuster Göz Kalemi Intense Black