Grammy Ödülleri 2015: En güzel makyaj stilleriBu yılın Grammy Ödülleri etkinliğinde, ünlülerin "azı karar çoğu zarar" tadında bir güzellik anlayışını benimsediklerine şahit oluyoruz. 8 Şubat'ta Los Angeles'da gerçekleşen ödül töreninde; Iggy Azalea, Taylor Swift, Pharrell Williams ve Beyoncé gibi isimler çeşitli dallarda ödül aldı. Yılın en çok konuşulan etkinliğindeki makyaj trendlerine, gelin yakından bakalım!

2015 Grammy'nin en iyi makyajları

 

Taze ve hafif görünüm

Kırmızı halı ve Grammy gibi önemli etkinliklerde bu sene, taze ve ışıltılı ten makyajının bir kült haline geldiğini söyleyebiliriz. Pazar gecesi gerçekleşen Grammy Ödül töreninde Yılın Albümü ödüllü Taylor Swift'ten Miley Cyrus ve Gwen Stefani'ye, normalde renkli dudakları ve konturlu ten makyajını tercih eden yıldızlar, bu yıl kremsi ciltler ve parlak nude dudaklardan yanaydı.

Kuyruklu eyeliner

Grammy "yok gibi" makyajlar gecesine dönüşse de, kuyruklu eyeliner vazgeçilmez bir klasik! Ariana Grande, Iggy Azalea gibi yıldızlarda gördüğümüz retro stil etkisi ilham kaynağımız olmaya devam ediyor.

Nude ruj

Taze ve hafif görünümün tamamlayıcısı olarak nude tonlarda dudaklar ve parlatıcı ilavesi, bu gecenin en belirgin trendlerinden biriydi. Pür sofistike diye buna deriz!

Stil notları

Klasikleşmiş Hollywood dalgaları ve elegan topuzlar, sofistike makyajların tamamlayıcısı rolündeydi. Tek renk elbiseler, dozunda ışıltılar ve örgüler, yine sofistike stili yansıtan detaylardandı. Görünen o ki zamanının çılgın kızları, birer birer elegan kadınlara dönüşüyor!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

LOréal Paris Infallible Fondöten 230 Miel

Maybelline Eyeliner Siyah Master Duo 01

Maybelline Pudra Superstay 24H 040 Fawn

Yves Saint Laurent Kiss & Blush

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

LOréal Paris Infallible Fondöten 230 Miel

Maybelline Eyeliner Siyah Master Duo 01

Maybelline Pudra Superstay 24H 040 Fawn

Yves Saint Laurent Kiss & Blush