Gündemin konuşulan ismi Lindsay Lohan'ın dünden bugüne değişimini mercek altına aldık!ABD'li oyuncu, model ve pop şarkıcısı Lindsay Lohan geçtiğimiz günlerde Türkiye'deki mülteci kamplarını gezmek için Gaziantep'i ziyaret etti. Seyahati esnasında yaptığı açıklamalar ve attığı fotoğraflarla Lindsay Lohan ülkenin trend topic'lerinden biri oldu.

 

 

Öncelikle Sultanbeyli'deki kampları ziyaret eden, Suriyeli aileleri tek tek ziyaret eden, Suriyeli mülteci çocuklarla poz verdi. Biz de hazır Lindsay gündemdeyken, fırtınalı bir hayattan esaslı bir hayata geçiş yapan Lindsay'in değişimini mercek altına alalım dedik. 

 

 

Kariyerine çocuk model olarak başladı. 

 

 

2004 yılında vizyona giren Mean Girls filmiyle başarıyı yakaladı.

 

 

Ancak şöhret şans getirmedi. Lohan 2007 yılında katıldığı partilerde alkol duvarını aşmış görüntüleriyle objektiflere takıldı.2007 Nisan ayında kokain kullanırken yakalandı.

 

 

2007 Mayıs ayında alkollü araba kullanmaktan gözaltına alındı ve o dönemde vizyona giren filmi "I Know Who Killed Me"de striptiz yaptığı sahnelerle gündeme geldi. Ardından rehabilitasyona gitmeye karar verdi.

 

 

Kanında tekrar uyuşturucu tespit edilmesi nedeniyle tekrar hapis cezasına çarptırıldı.Hapse girmeden önce tam 300 bin dolar ödeyerek tekrar özgürlüğe kavuştu.

Özel hayatındaki çalkantılar ne yazık ki Lindsay'in başarısının önüne geçti. 

 

 

Peki yaşadığı zorlu hayat ünlü yıldızın yüzüne yansıdı mı dersin? İşte Linday Lohan'ın son 25 yıl içindeki değişimi! 

 

Gelişmelerden haberdar olun!

ok

Kullanım şartlarını ve koşullarını okudum.