Güneş gözlüklerini acilen istiyorum!Gerçek moda severler baharın geldiğini Jessica Alba'nın ve Miranda Kerr'in güneş gözlüklerinden anlar! Yıldızlar aynı zamanda stil rehberimiz olabilir.

Çiçeklerin açma mevsimi kapıdayken, makyaj çantanızı ve aynı zamanda gardırobunuzu yenileme zamanı geldi demektir! Haydi yenilenmeye aksesuarlardan başlayalım!

Baharı karşılamak için 9 güneş gözlüğü

- Jessica Alba:

Yıldızın tercih ettiği cat eye modeli uzun zamandır güçlü bir trend! Peki beyaz çerçeveleri denemeye cesaretin var mı? Sezonun trendi nude makyajla harika gidecek!

- Miranda Kerr:

Yuvarlak, metal ve XXL büyüklüğünde. Bu iddialı stil yalnızca bir moda tutkununa göre, ne dersin? Mat, kırmızı bir rujla stilini tamamlayabilirsin.

- Kendall Jenner:

Kardashian kardeşlerin küçüğü güneş gözlüklerinin en yakın arkadaşı! Bu seferse siyah bir tasarımı tercih etmiş. Dedektif stili için harika bir seçim!

- Kristen Stewart:

Kristen için, şapkasız ve gözlüksüz dışarı çıkmıyor desek yeridir. Her zamansa küçük modelleri tercih ettiğini bir kenara not düşmeli. Bu doğal seçim için renksiz dudak nemlendiriciler harika olacak.

- Rita Ora:

İngiliz yıldızı neredeyse bütün gözlük modelleriyle görüntüledik. Eğer yatırımını güneş gözlüklerinden yana yapacaksan aviator modeller tam birer kurtarıcı! Islak görünümlü dudaklar bu modele çok yakışacak!

- Miroslava Duma:

Olivia Palermo'nun tahtını sarsan yeni it-girl, tercihini büyük ve kemik gözlüklerden yana yaptı. Çok ama çok gösterişli!

- Selena Gomez:

Gözlüğündeki detay stilini daha havalı gösteremezdi, gözlüğün aynalı camlarından bahsediyoruz. En güzel yanı ise bu gözlüklere bakarak makyajını tazeleyebilirsin.

- Chloe Moretz:

Genç yıldız senenin bütün trendlerini güneş gözlüğünde toplamış diyebiliriz, büyük, çift köprülü, metal... Başlı başına trend tablosu gibi!

- Emmy Rossum:

Kırmızı çerçeveli kahve camlı güneş gözlüğü bahar ve yaklaşan yaz için harika bir seçim olacak! Emmy gibi denizci bir t-shirtle kombinlemeyi unutma.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Volume million lashes-black

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Volume million lashes-black