Nude makyajın büyüsüne Eda Taşpınar da kapıldı!Nude makyaj terimini bu sıralar oldukça duyuyorsundur, açıkçası bu trendden biz de kendimizi alamıyoruz. Doğallık akımının makyaja sıçramasıyla, makyajda çıplaklık şu sıralar tek eğilim oldu!

Trendlerin başını çeken Eda Taşpınar da bu akımın fanlarından olacak ki o da tercihini nudedan yana yapmış. Ama bir farkla...

Yok gibi bir ten

Eda tenini ve dudaklarını tamamen geri plana atarken gözlerini ön plana çıkarmaktan da geri kalmamış! Biz denemek için sabırsızlanıyoruz, peki ya sen?

SIRA SENDE

Birinci adım:

Ten renginden bir iki ton açık fondötenle makyaja başlayabilirsin. Fondöteni makyaj fırçanla uygulamak doğal bir görünüm için sana yardımcı olacak. Mat bir makyajı tercih ediyorsan fondöten uygulamasının ardından transparan pudradan yardım almak işini kolaylaştıracak.

İkinci adım:

Sıra gözlerde Eda'nın vurucu etkisini yakalamakta! İç kirpik çizgine ince bir eyeliner çizerek başla. Eğer gözlerinin küçük olduğunu düşünüyorsan dış kirpik çizgine çok yakın ince bir uygulama da yardımcın olacak. Çok açık bir gri farın yardımıyla gözünü çerçevele ve koyu gri farını göz kapağının ortasından dışa doğru dağıt. Alt ve üst kirpiğine iki kat maskara uygulayarak göz makyajını tamamla.

Üçüncü adım:

Sıra dudaklarda! Moda ikonumuz gibi ten rengi tonlarında ama parlak bir ruj bu makyajda en yakın dostun olacak!

Bakışların tüm gece boyunca ilgi odağı olacak!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris Blackbuster Göz Kalemi Intense Black

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris Blackbuster Göz Kalemi Intense Black