Güzellik blogları bu uygulamaya bayılıyor: Holografik tırnaklarGüzellik blogları en yeni trendleri uygulamaya bayılıyor. Son günlerde popüler olan holografik yani aynalı tırnakları Instagram’da hemen heme her yerde görmek mümkün! Hem türk, hem de yabancı bloggerların denediği bu trend git gide yaygınlaşıyor. Sen de bir an önce tırnaklarında bu aynalı görünüme kavuşmak için aşağıdaki yazıdan ilham alabilirsin.

Hude Beauty

Nail art tekniklerini çok seven Hude Beauty, bu trendi ilk uygulayan isimlerden biri oldu. Rose gold rengini tercih eden başarılı blogger, tırnaklarında ayna gibi parlak ve dikkat çekici bir ton yakaladı.

Kandee Johnson

Kandee ise tırnaklarında altın rengini tercih etti. Bu yazın en popüler rengi olan altın, bronz gibi tonlarda ellerde çok güzel görünüyor. Sen de bronz teninde parlak ışıltılar elde etmek istiyorsan parlak ojeleri mutlaka denemelisin.

Sebi Bebi

Ayna gibi görünen tırnak modası sadece yurtdışında değil, Türkiye’de de çok popüler! Bu tarz zor bulunan ojeleri kendi yapmayı tercih eden Sebi Bebi, bizlere ilham oldu. Sen de onun kanalından bu tırnak görünümüne nasıl ulaşacağını öğrenebilirsin.

Amra Olević

Güzelliği ile Instagram’ı büyüleyen Amra, açık yeşil tonları ile tırnaklarına ayna görünümü verdi. Bu trendi tercih ederken sen de tırnaklarının normale göre biraz daha uzun olmasına dikkat etmelisin.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Nyx Girls Oje

Nyx Girls Oje

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Nyx Girls Oje

Nyx Girls Oje