Asil Düşes Kate Middleton ve imza makyajıİngiliz kraliyet ailesinin düşesi, zarafet timsali Kate Middleton'ın Yeni Zelanda ziyareti sırasındaki kuğu görünümünü mercek altına aldık, senin için yazdık.

"Signature" Makyaj

Resepsiyon ziyaretleri devam ederken, Middleton katıldığı her davette sansasyonel derecede zarif görünmeyi başarıyor. Gün içinde pek çok kez kıyafet değiştiren prenses kadar görünüşümüzle meşgul olmamızı gerektiren ortamlarda bulunmasak da, vereceğimiz tavsiyeler her daim zarif ve elegan görünmeni sağlayacak bir stil belirlemene yardımcı olacak.

SIRA SENDE

İyi haber! Bu makyajı her daim her kombin ile uygulayabilirsin. Nişan, düğün gibi renkli organizasyonlarda bu sade ve güçlü çizgiler taşıyan makyaj ile renkli şık elbiseleri bütünlersen herkesin sana hayran olmaması işten bile değil! Önemli sunum veya toplantılarda da etek-ceket takımın, hafif dalgalı saçların ve bir çift ince topuklu ayakkabı ile misafirlerin tüm dikkatini üzerinde toplayabilirsin. E o zaman başlayalım!

Birinci adım:

Bu oturaklı ve elegan makyajı uygulamaya tabii ki cildimizi temizleme ve nemlendirme adımlarıyla başlıyoruz. Daha sonra cilde aydınlatıcı uygulama ile devam ediyoruz. Aydınlatıcını gözaltlarına, burun kenarlarına, dudakların altına, çenenin hemen üstünde yer alan çene çukuruna kozmetik marketlerde kolaylıkla bulabileceğin yuvarlak, orta boy bir fırçayla uygulamanı öneririz. L'Oréal Paris Lumi Magique aydınlatıcının uygun tonu istediğimiz etki için oldukça ideal.

İkinci adım:

L'Oréal Paris True Match serisinden tenine uygun fondöteni seçip yuvarlak bir fırça ile narin hareketlerle yüzüne uygula.

Üçüncü adım:

Yanaklara geçtiğimizde, vereceğimiz tavsiye, şeftali tonlarında bir allık seçerek elmacık kemiklerinin en çıkık kenarlarından başlayarak, yine ufak vuruşlarla yanaklarına vurgu yapman yönünde olacak. L'Oréal Paris True Match Blush'ın, Apricot Rose tonunu deneyebilirsin.

Dördüncü adım:

Son olarak gözlerine de gri bir farı, far fırçasıyla göz kapaklarına uygula. Farı uygularken kaş kemiğinin dışına taşmamaya özen göster.

Editörün önerisi: Fırçayı fara batırdıktan sonra üzerine bir kez su püskürtürsen, far daha yoğun renk pigmentlerine sahip olacaktır.

Beşinci adım:

L'Oréal Paris Superliner Blackbuster eyelinerı, dik tutarak ince bir çizgi halinde göz kapaklarına uygula. Göz pınarlarına da hafifçe beyaz far uygulayabilirsin.

Middleton makyajın neredeyse bitti! Şeffaf bir parlatıcı veya bildiğimiz dudak koruyucu renksiz lipsticklerle makyajını tamamla.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'ORÉAL PARIS MAKYAJ Pdr İnfaillible Fondöten 225 Beige

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'ORÉAL PARIS MAKYAJ Pdr İnfaillible Fondöten 225 Beige