Minimal melek Lily AldridgeVictoria's Secret'ın esmer meleği beyazlar içinde, güçlü kadın duruşuyla etkileyiciliğini yoğun bir biçimde yansıtıyor. Şüphesiz, güçlü bir kadın olduğunu göstermenin en önemli aracı gözler. Aldridge de bunu biliyor olacak ki, katıldığı bir galada tercihini dumanlı göz makyajı klasiğinden yana kullanmış. Sen de belki gala değil ama, şık bir yerde akşam yemeğine katılıyorsan veya düğün, mezuniyet gibi etkinliklerin sade kraliçesi olmak istiyorsan yazımıza bir göz atmanda fayda var.

Sıra sende

Lily Aldridge'in beyaz elbisesinden esinlenerek, sen de kendine beyaz veya kırık beyaz tonlarında, gideceğin yere uygun ağırlıkta bir elbise seçebilir, stilini altın rengi sade bir kolye ile tamamlayabilirsin. Daha gündelik bir kullanımda, örneğin ofiste beyaz ceket - siyah pantolon kombinasyonu bu makyaj ile harika duracak! Saçlarını da ortadan ayırıp sıkı bir atkuyruğu yaptığında hazırsın. Ama önce makyaj...

Birinci adım:

Aldridge'in pürüzsüz tenini elde etmek için ihtiyacın olan şey L'Oréal Paris True Match Fondöten ve Pudra'nın cilt rengine en uygun tonunu dikkatlice uygulamak. Temiz bir sünger ile fondöteni cildine sür ve ardından pudrayı uygula.

İkinci adım:

Güçlü bir kadında yorgunluk izleri bulunmaz. Bunun için Lumi Magique aydınlatıcıyı gözaltlarında kullanabilirsin. Burun ve dudak kenarlarına da aydınlatıcı uygulamak yüzün konturlarını ortaya çıkaracak ve daha da anlamlı bakacaksın. Son olarak pembe-şeftali tonlarında bir allığı yanaklarına uygula ve ten makyajını tamamla.

Üçüncü adım:

Gözlerde istediğimiz vurucu etkiyidumanlı göz makyajıyla yakalamak mümkün. Bakır ve füme tonlarında farlarla, Lily Aldridge'in göz makyajını kopyalayabilirsin. Göz kapaklarına bakır rengi farı uygulamanın ardından, alt kirpik diplerine ve üst kirpik diplerinin dış köşelerine duman rengi farı yumuşak dokunuşlarla uygulayıp, fırça yardımıyla dağıt. Göz pınarlarına yakın olan köşelere far fırçası ile gümüş ya da altın tonlarda bir far sürebilirsin. Bu, daha aydınlık bakışlar yaratacaktır. Son olarak siyah göz kalemini alt kirpiklerinin iç kısmına uygula ve iki kat siyah maskarayla göz makyajını tamamla.

Dördüncü adım:

Dudaklarına nude tonlarda bir ruj uygula ve hazırsın.

Gelişmelerden haberdar olun!

ok

Kullanım şartlarını ve koşullarını okudum.