Güzellik rehberi: Miranda Kerr'in pürüzsüz cildini elde etMiranda Kerr geçen hafta katıldığı bir davette güzellik stili ile tüm bakışları üzerine topladı. Stilinden, saçına ve makyajına; tercihleri ile bize ilham olmaya yetti.

Kusursuz bir ten makyajı mı arıyordun? Eğer öyleyse Miranda Kerr'den ilham alan güzellik tüyolarımız çok işine yarayacak!

Birinci adım:

Kusursuz bir ten görünümünün sırrı, primer uygulamasında! Primerlar, geniş gözenek ve ince çizgi görünümünü azaltırken, makyaj öncesi mükemmel bir ten görünümü elde etmene yardımcı olur.

İkinci adım:

Uzun süre kalıcı bir fondötenle ten rengini eşitle. Bir parça fondöteni elinin arkasına sık ve yatay bir fırça ile, yanaklarına, çenene, burnuna ve alnına uygula.

Üçüncü adım:

Elmacık kemiklerini ön plana çıkarmak için, yüzünün iki yanına 3 şekli çizecek şekilde uygula. Toz pembe allığını elmacık kemiklerinin üzerine uygulayarak tenine sıcaklık kat.

Dördüncü adım:

Göz kapaklarının üzerine baz olarak şampanya rengi bir far uygula. Üst ve alt kirpiklerine maskara uygulayarak bakışlarına derinlik kat.

Beşinci adım:

Tenini aydınlatmak için göz altlarına, burun kemiğine ve dudak üstünün ortasına aydınlatıcı uygula.

Altıncı adım:

Parlak bir nude rujla makyajını tamamla.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

LOréal Paris Infallible Fondöten 230 Miel

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

LOréal Paris Infallible Fondöten 230 Miel