Güzellik sırları: Ünlülerin favori ürünleriDavetlerde ve işleri gereği oldukça yoğun makyaj yapan ünlü yıldızlar, ciltlerinde kullandıkları ürünler konusunda çok hassas davranıyorlar. Kırmızı halıda ilgi ile takip ettiğimiz ünlülerin o kadar makyaj yapmalarına rağmen, ciltlerindeki aydınlığın ve ışıltının sebebini merak ediyorsan okumaya devam et!

Liv Tyler

 

Lord of The Rings üçlemesinde Elf karakter Arwen Undómiel rolüyle uluslararası şöhrete kavuşan Liv Tyler, kırmızı halının çekici kadınlarından. Özellikle işi sebebiyle cilt sağlığına çok önem verdiğini belirten Liv Tyler, günlük bakım rutininde vazgeçemediği parçalar arasında Kiehl'sın Ultra Light Daily UV Defense SPF 50 PA+++ ürününü kullanıyor.

Kate Hudson

 

Altın Küre ödülünü kazandıktan sonra adını duyuran Amerikalı oyuncu Kate Hudson Almost Famous filmindeki rolüyle de dikkatleri üzerine çekti. Göz alıcı elbisesiyle the LACMA Art + Film Gala Gecesinde boy gösteren Amerikalı ünlü oyuncu Kate Hudson'ın makyaj artisti beğenilen ten makyajının sırlarını açıkladı: " Kusursuz görünüm için Kiehl's Hydro-Plumping ReTexturizing Serum Concentrate'i fondötenle birlikte uyguladım. İnce yapılı fondöten çıplak ten makyajı sağlarken, Kiehl'sin serumu cilde canlılık verdi. "

Emily Blunt

 

Makyaj Artisti Jenn Streicher, Emily Blunt'ı 11 Ocak Pazar Günü gerçekleşen Altın Küre Ödülleri gecesine özel, fondöten uygulamasından önce daha pürüzsüz bir görünüm elde etmek için Emily'nin T-Bölgesini Kiehl's Micro-Blur Skin Perfector ile makyaja hazırladı.

Alexa Chung

 

Şık stiliyle tanınan, İngiltereli ünlü model, sunucu ve moda editörü Alexa Chung "Gossip Girl" dizisinde konuk oyunculuk da yapmış olan Alexa Chung modacılığa adım attığı kendi koleksiyonunu sergiledi. Göz çevresinde beş endişeyle aynı anda savaşan Kiehl'sın akıllı göz bakım kremi Super Multi-Corrective Eye-Opening Serum hayranı olan Alexa Chung, göz bakımı rutininde bu üründen vazgeçmiyor.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Kiehl's Micro-Blur Skin Perfector

Kiehl's Ultra Light Daily UV Defense SPF50 PA+++

Kiehl's Hydro-Plumping Re-Texturizing Serum Concentrate

Kiehl's Super Multi-Corrective Eye-Opening Serum

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Kiehl's Micro-Blur Skin Perfector

Kiehl's Ultra Light Daily UV Defense SPF50 PA+++

Kiehl's Hydro-Plumping Re-Texturizing Serum Concentrate

Kiehl's Super Multi-Corrective Eye-Opening Serum