Hadid ailesi gururla sunar: Gigi, Bella ve AnwarPodyumların en popüler ve dikkat çekici modellerinden ikisi Gigi ve Bella Hadid, son yıllarda ortalığı kasıp kavuruyor. Hadid ailesinin en genç üyeleri Bella, Gigi ve Anwar birbirlerine olan benzerlikleri ve güzellikleri ile kolayca farkediliyorlar. Filistinli Mohamed Hadid ve Hollanda asıllı Amerikalı eski model Yolanda Foster'ın üç çocuğuna gelin yakından bakalım.

Gigi Hadid

 

Hadid kardeşlerinin en büyüğü ve popüler kızı Maybelline New York'un marka yüzü Gigi Hadid, modellik ve oyunculuk yapıyor. 23 Nisan 1995 doğumlu Gigi, ünlüler camiasının en taze ve doğal güzellerinden biri. Kardeşleri ile olan ilişkisinde korumacılığı ile bilinen ünlü model, kız ve erkek kardeşi ile sık sık vakit geçirmeye çalışıyor. Kardeşi Bella Hadid ile birlikte spor yapan, davetlere katılan Gigi, oldukça geniş bir arkadaş çevresine sahip.

Bella Hadid

 

9 Ekim 1996 yılında dünyaya gelen Bella Hadid, ablasının yolunda emin adımlarla yürüyor. Kylie Jenner, Kendall Jenner ve daha birçok ünlünün yakın arkadaşı olan Bella, defileden defileye koşuyor. Ailesine olan düşkünlüğü ile bilinen Bella, özel günleri ve bayramları ailesinin yanında geçiriyor. En yakın arkadaşı ise kuşkusuz ablası: Gigi Hadid. Bella'nın en büyük şanslarından biri olan Gigi Hadid, kardeşini her yerde koruduğunu söylüyor.

Anwar Hadid

 

Anwar Hadid, Mohammed ve Yolanda çiftinin en küçük çocukları. Basketbol, yüzme ve sörfe meraklı olan Anwar, her iki ablası ile de iyi anlaşıyor. 16 yaşındaki Anwar, ara sıra ablaları gibi modellik ve fotomodellik yapıyor. Anwar, gelecek planları ile ilgili henüz karar vermediğini söylüyor.

 

 

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline New York Falsies Push Up Drama Maskara Siyah

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline New York Falsies Push Up Drama Maskara Siyah