Haftanın stil ikonu: VICTORIA BECKHAMVictoria Beckham, son yılların tartışmasız en şık kadınlarından biri. Klasik ve elegan tercihleri ile davetlerde ilgi odağı olan ünlü tasarımcı, sokak stili ile de dikkatimizi çekiyor. Sadece bir veya iki parça ile ne kadar şık olunabileceğini gösteren Victoria'nın tarzını yakından inceleyelim.

Klasik tarzı

Victora Beckham sokak stilinde çoğunlukla siyah, lacivert gibi koyu renkleri tek başına tercih etmeyi seviyor. İspanyol paça koyu renk pantalonları, kısa ceketlerle kombinleyerek sen de şık bir ofis kombini oluşturabilirsin. Hafta sonu ise, koyu mavi eteğini lacivert oversized kazağın ile tamamlayarak Victoria'dan ilham alabilirsin.

Klasik tarzını, deri botlar veya uzun binici çizmeleri ile kombinleyen Victoria, ayakkabı konusunda risk almıyor. Tarzını farklılaştırmak istersen, klasik kıyafetlerini spor ayakkabılar ile tamamlayabilirsin.

Romantik etkiler

Victoria Beckham'ın tarzında, romantik etkiler görmek de mümkün. Özellikle yaz aylarında çiçek desemlerini bol bol kullanan ünlü modacı, bu desenleri tek tenk t-shirt ile kombinliyor. Pembe ve beyazın uyumunu sık sık tercih eden Victoria, modern aksesularla romantik tarzını zenginleştiriyor.

Makyaj stili

Victoria Beckham, klasik tarzını makyajına da yansıtıyor. Pürüzsüz ten makyajı ve nude dudaklarından vazgeçmeyen fashionista, özel davetlerde dumanlı göz makyajı ile dikkat çekiyor. Sen de günlük hayatında, Victoria gibi pürüzsüz ten görünümü ve dudak parlatıcısı ile doğal bir görünüm yakalayabilirsin. Özel davetlerde, dumanlı göz makyajını nasıl yapacağını öğrenmek için seni bu yazımıza alalım.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Yves Saint Laurent Pur Couture Ruj 06

YSL LUXURIOUS MASCARA FOR FALSE LASH EFFECT

Giorgio Armani Maestro Concealer 04

Lancôme Genifique Nuit P50ml Nemlendirici

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Yves Saint Laurent Pur Couture Ruj 06

YSL LUXURIOUS MASCARA FOR FALSE LASH EFFECT

Giorgio Armani Maestro Concealer 04

Lancôme Genifique Nuit P50ml Nemlendirici