Hande Soral'ın Instagram'ını stalkladık!Başarılı oyuncu Hande Soral'ı ne  kadar beğendiğimizi söylememize gerek var mı? Her giydiğiyle, her yaptığı makyajla dikkatimizi çeken başarılı oyuncu Instagram hesabıyla bizleri telefon başına kilitliyor.

Kendimize engel olamadık ve Hande Soral'ın Instagram hesabını karıştırdık! Bakalım en çok hangi postunu beğeneceksin?

Doğallığa övgü

 

 

Hande Soral, kendine has güzelliğiyle bizleri büyülüyor. Neredeyse sıfır makyajla fotoğraf çektirmekten ve bunu paylaşmaktan çekinmeyen Hande - ne yalan söyleyelim- bizleri kıskandırdı. Senin de bizim gibi makyajsız fotoğraf paylaşacak cesaretin yoksa yok gibi bir makyaj yapmanı öneriyoruz.

Kedi gözü makyajı

 

 

Hande Soral abartılı göz makyajı yerine klasik ve zarif stilleri seviyor. Özel galalara hazırlanırken genellikle kedi gözü makyajı yapan Hande'nin bu makyajına bayıldık! Sen de özel davetlerde veya yemeklerde sadece kedi gözü makyajı yapıp, kırmızı rujunu sürerek klasik ama iddiaalı görünebilirsin.

Kalın kaşlar

 

 

Kalın kaşların ne kadar popüler olduğunu söylememize gerek yok, değil mi? Hande Soral da kalın kaş görünümünden vazgeçemeyenlerden. Kaşlarını inceltmeden, sadece şekillendirerek aldırmayı tercih eden Hande, bu haliyle çok doğal görünüyor. Sen de kalın kaşlarını inceltmek yerine sadece kavis vererek aldırmayı deneyebilirsin. 

Editörün önerisi: Kalın kaşların yoksa, kaş farları senin en yakın arkadaşın olacak!

Havalı gözlükler

 

 

Hande Soral, yaz kış demeden güneş gözlüklerini gözünden çıkarmıyor. Bu haliyle çok havalı ve eğlenceli görünen Hande, bizlere de ilham oluyor. Sen de göz makyajı yapmak istemediğin günler güneş gözlüğüyle cool görünebilirsin. Kim demiş kış ayında güneş gözlüğü takılmaz diye!

Hanım hanımcık stili

 

 

Hande Soral'ın tarzını çok beğeniyoruz. Klasik ve zamansız parçaları farklı aksesuarlarla tamamlayarak şık görünen Hande, bizleri her seferinde şaşırtıyor. Siyah hanım hanımcık elbisesi ve sarı tonlarındaki ayakkabısının uyumuna bayıldığımız başarılı oyuncu, yılbaşı gecesi için bizlere ilham oldu bile!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Kiehl's Actively Correcting & Beautifying BB Cream

NYX Soft Matte Lip Cream Abu Dhabi

Nyx Tinted Brow Mascara

Nyx Double Stacked Mascara

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Kiehl's Actively Correcting & Beautifying BB Cream

NYX Soft Matte Lip Cream Abu Dhabi

Nyx Tinted Brow Mascara

Nyx Double Stacked Mascara