Hangisine yakıştı?: Kahverengi dudaklar

90'ların hit trendi kahverengi dudaklar yeni sezonda kendini yeniden göstermeye başladı! Son zamanların gözde trendini ünlü yıldızların üzerinde sıklıkla görmeye başlamışken moda dünyasının iki ikon ismi Selena Gomez ve Kylie Jenner'ın stillerini karşılaştıramadan edemedik. Kahve ruj sence hangisine daha çok yakıştı dersin?

Selena Gomez

Gri crop top'ı, pileli uzun deri siyaj eteği ve açık sandaletleri ile Selena Gomez geçtiğimiz gün New York'ta objektiflerimize takıldı. Selena'nın mat kahve ruju, siyah tasarımcı tonlarının arkasında gizlenen doğal güzelliğini profesyonel bir biçimde vurguladı. Doğal bırakılmış saçları ise Selena'nın casual şıklığını destekledi. Selena'nın stiline tek kelime ile bayıldık!

Kylie Jenner

Jenner-Kardashian klanının en genç ismi Kylie de kahverengi akımına kendini kaptıranlardan. Şu sıralar genç kızlar Kylie'nin dudaklarını tehlikeli yöntemlerle elde etmeye çalışsa da, aslında daha iri görünen dudaklar için bilmen gereken tek şey birkaç makyaj tekniği. Kylie kırmızı halı stili için kahverengi rujunu seçmiş, dudaklarının ortasına daha açık tonda bir ruj uygulayarak daha dolgun bir görünüm elde etmiş.

Karar

İkisi de genç ve havalı iki isim aynı rujla pişti oldular ve biz bu tonu hangisinin daha iyi uyguladığına karar veremedik.

Sen de kendini kahverengi akımına kaptırmak istersen, mat kahve bir ruja yönelmeni öneririz. Bu arada sevdiğin stili oylamayı unutma!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline Color Sensational 770 Brown Atitude

Maybelline Color Sensational 245 Magic Mauve

Lancôme Shine Lover 160 Ruj

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline Color Sensational 770 Brown Atitude

Maybelline Color Sensational 245 Magic Mauve

Lancôme Shine Lover 160 Ruj