Havada AŞK kokusu var: Oscar Töreni'nin en romantik çiftleri

88. Oscar Ödül Geces'ini arkada bıraktık ama yankıları hala devam ediyor. Oscar Ödül Töreni'ne sevgililleri/eşleri ile gelen konukları bizleri mest etti! Ekran başında bizleri romantizme sürükleyen bu çiftlere gelin yakından bakalım. Hayranı olduğumuz ünlülerin özel hayatları nasıl gidiyor?

Lady Gaga ve Taylor Kinney

Onlarınki tam romantik bir aşk hikayesi! Lady Gaga'nın 2011 yılında çektiği 'Yoü and I' klibinde tanışan ünlü çift o günden beri beraberler. Geçtiğimiz yıl nişanlanan romantik çiftin yakın zamanda evlenmesini temenni ediyoruz. Lady Gaga'nın gelinliğini tahmin edebiliyor musun?

Justin Timberlake ve Jessica Biel

Britney Spears ve Cameron Diaz ile fırtınalı ilişkiler yaşayan Justin, aradığı aşkı Jessica Biel'de buldu. 2007 yılında Altın Küre Ödülleri'nde tanışan ünlü çift 2012 yılında evlendi. 2015 yılında dünyaya gelen oğulları ile aileleri genişleyen romantik çift, birbirilerine hala aşk dolu bakıyorlar.

Naomi Watts ve Liev Schreiber

Painted Vail filminin çekimleri sırasında tanışan Naomi ve Liev, o yıllardan beri dolu dizgin aşk yaşıyorlar. Birbirlerini tamamladıklarını ve çok iyi anlaştıklarını dile getiren ünlü çift, Oscar Töreninin en romantik çiftlerinden biriydi.

Olivia Wilde ve Jason Sudeikis

Oscar Töreninin en sempatik çiftlerinden biri de, Olivia Wilde ve Jason Sudekis oldu. 2014 yılında doğan bebekleri ile aileleri genişleyen ünlü çift, kusursuz görünüyordu.

Charlotte Riley ve Tom Hardy

Mad Max dizisinin efsanevi oyuncusu Tom Hady kız arkadaşı Charlotte Riley 2014 yılında evlendi. Genç kızların hayranı olduğu Tom Hardy, şimdi iki çocuklu aile babası!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Yves Saint Laurent Kiss & Blush 01 Fuchsia Desinvolte

Giorgio Armani Eyes To Kill Excess Mascara

Lancome Teint Visionnaire

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Yves Saint Laurent Kiss & Blush 01 Fuchsia Desinvolte

Giorgio Armani Eyes To Kill Excess Mascara

Lancome Teint Visionnaire