Hazal Küçükköse'den öğrendiğimiz 4 güzellik taktiğiBaşarılı oyuncu Hazal Filiz Küçükköse'yi hayranlıkla takip ediyoruz. Son rol aldığı Kara Sevda dizisinde canlandırdığı Zeynep karakteri ile hayatımıza giren Hazal, şıklığı ve makyaj stilleri ile Instagram'ın en sevdiğimiz hesaplarından biri! Hal böyle olunca Hazal'ın makyaj stilinden de ilham alıyoruz. Şimdi Hazal Filiz Küçükköse'nin makyaj tarzına yakından bakalım, en sevdiği ruj rengi nedir, nasıl makyaj yapıyor gibi soruların cevaplarını bulmaya var mısın?

Toprak tonları

Hazal'ın en sevdiği makyaj stillerinin başında toprak tonları geliyor. Mat ten makyajı, ince eyeliner ve mat kiremit tonlarındaki ruj... 2016 makyaj trendlerini yakından takip eden başarılı oyuncu, belli ki bu trendleri makyajına yansıtmayı seviyor. Sen de buğday tenliysen bu makyaj stilini mutlaka denemelisin. 

Nude dudaklar

 

Hazal Filiz Küçüköse'yi koyu renk rujlarla pek görmüyoruz. Genellikle doğal tonlarda ruj süren Hazal, bu tarz makyaj stilini çarpıcı göz makyajı ile tamamlıyor. Katıldığı bir etkinlikte nude ruju ve dumanlı göz makyajı ile karşımıza çıkan Hazal, bizlere adeta makyaj dersi verdi. 

Eyeliner olmadan asla!

Eyeliner sürmeden neredeyse dışarı çıkmayan Hazal, ince eyeliner görünümünü çok seviyor. Büyük gözlerini daha da ortaya çıkarmayı seven başarılı oyuncu, kirpiklerini de kıvırarak günlük göz makyajını tamamlıyor. Sen de makyaj yapmak istemediğin günlerde ince eyeliner ve kıvrık kirpiklerinle oldukça havalı görünebilirsin.

Kontür tekniği

2015 yılında hayatımıza giren kontür tekniği Hazal'ın da favorisi! Elmacık kemiklerini ortaya çıkarmak için koyu renkli fondötenini elmacık kemiğinin altına sür. Daha sonra makyaj fırçası ile iyic dağıt. Böylece sen de Hazal gibi yüz hatlarını ortaya çıkarabilir daha havalı görünebilirsin!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris Glam Bronze Pudra 102 Harmon

Maybelline Jel Eyeliner Siyah 01 Black

L'Oréal Paris Color Riche Ruj Matte 640 Erotique

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris Glam Bronze Pudra 102 Harmon

Maybelline Jel Eyeliner Siyah 01 Black

L'Oréal Paris Color Riche Ruj Matte 640 Erotique