Her bütçeye uygun highlighter önerileriSezonun en popüler makyaj trendlerinin başında strobing geliyor! Elmacık kemiklerimizin ışıl ışıl göründüğü bu makyaj trendini biz çok seviyoruz. Peki, strobing yapmak için ihtiyacın olan highlighter’ı aldın mı? Her bütçeye, her ten rengine uygun highlighter önerileri ile karşındayız, bakalım senin tercihin hangisi olacak?

NYX Born To Glow

Cildinde bronz bir aydınlık arıyorsan bu highlightera mutlaka bir şans vermelisin. NYX’in likit aydınlatıcısı sayesinde sayesinde elmacık kemiklerin hiç olmadığı kadar aydınlık ve ışıltılı görünecek. Sonbaharda da yazın enerjisini ve bronzluğunu taşımak istiyorsan NYX’in uygun fiyatlı bu aydınlatıcısını denemelisin.

Maybelline New York Master Strobing Stick

Strobing yapmayı kolaylaştıracak bu ürünü biz çok sevdik! Yapman gereken tek şey, cildinde aydınlık görünmesini istediğin bölgelere bu stick ürünü uygulaman. Daha sonra parmaklarınla tampon hareketler yaparak aydınlatıcını dağıtabilirsin. Uygun fiyatlı ve pratik bir aydınlatıcı arıyorsan bu ürüne bir bakmalısın.

Urban Decay AfterGlow Highlighter

Pudra formdaki aydınlatıcıları sevenlerin favorisi olan bu ürün, yüzünün yüksek bölgelerinde kusursuz bir aydınlık sağlıyor. Yelpaze şeklindeki makyaj fırçası ile uygulayabileceğin bu aydınlatıcı sayesinde sonbaharın ışıltısını yüzüne yansıtabilirsin.

YSL Touche Eclat

Doğal ve cildinin içinden gelen aydınlık görünümü seviyorsan bu ürün tam sana göre! Kalem şeklindeki ambalajı sayesinde çantanda kolaylıkla taşıyabileceğin bu aydınlatıcı kısa sürede favorilerin arasına girecek. Makyaj bloggerları arasında ikonikleşen bu ürün makyajının kahramanı olacak, bizden söylemesi! 

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Yves Saint Laurent Touche Eclat Kapatıcı

Urban Decay Afterglow Highlighter Aura

Nyx Born To Glow Liquid Illuminator

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Yves Saint Laurent Touche Eclat Kapatıcı

Urban Decay Afterglow Highlighter Aura

Nyx Born To Glow Liquid Illuminator