Her yerde görüyoruz: NYX'e dair bilmen gereken her şey

Son günlerde herkesin konuştuğu yeni makyaj markasını sen de duydun mu? Sosyal medyada gördüğümüz, bloggerların dilinden düşürmediği NYX markası bizim de yakın markajımıza girdi. NYX nedir, nasıl bu kadar popüler oldu, NYX'in kült ürünleri nelerdir? Bütün bu soruların cevabını senin için araştırdık, işte NYX'e dair bilmen gereken her şey!

Dünden bugüne NYX

NYX makyajda yeniliğin başkenti Los Angeles, California'da doğdu. NYX markası ortaya çıktıktan kısa bir süre sonra ünlü bloggerların, makyaj aşıklarının favori markalarından biri haline geldi. Ulaşılabilir profesyonel makyaj ürünleri sunan NYX markası, makyaj tutkunlarının ihtiyacı olan bütün ürünlere fazlasıyla sahip!

NYX denilince aklımıza gelenler;

PROFESYONEL

GÜZELLİK ODAKLI

RENKLİ

GİRİŞİMCİ

GERÇEK

ÇOK YÖNLÜ

TUTKULU

TRENDSETTER

CESUR

NYX'in farkı nedir?

NYX markasını diğer markalardan ayıran en büyük özelliklerinin başında yenilikçi ve trendsetter olması geliyor. Yeni çıkan makyaj trendlerini uygulayabileceğin, deneyebileceğin en farklı ve en yeni ürünleri NYX'de rahatlıkla bulabilirsin. Bunların yanı sıra, NYX' de profesyonel makyaj fırçalarını ve aksesuarlarını, gerek far gerek ten makyajı için birbirinden güzel makyaj paletlerini uygun fiyatlara satın alabilirsin.

NYX'in kült ürünleri

Makyaj bağımlısı olanlar NYX markasını ve kült ürünlerini eminiz çoktan araştırmıştır ama biz yine de tekrar edelim. Tüm kategorilerde 2000'den fazla profesyonel makyaj ürün gamına sahip olan NYX'in kült ürünlerinin başında Make up Setting Spray Matte ve Dewy makyaj sabitleme spreyleri, gözenek küçültücü makyaj bazı Pore Filler, çok yönlü kullanıma sahip Jumbo Eye Pencil Milk, Wonder Stick kontür kalemi, Soft Matte Lip Cream rujları geliyor.

Kısaca özetlemek gerekirse, NYX yeniliğin, profesyonelliğin ve ulaşılabilirliğin buluştuğu bir noktada yer alıyor. En yeni trendleri takip eden makyaj bağımlısıysan veya farklı makyaj stilleri ile arkadaşlarını şaşırtmayı seviyorsan, senin için harika bir marka doğdu! Artık aradığın 'o' mavi ruju veya kontur fırçasını kolaylıkla bulabileceğin bir adres biliyorsun, şimdiden iyi alışverişler!

Gelişmelerden haberdar olun!

ok

Kullanım şartlarını ve koşullarını okudum.