Her yerde onları görüyoruz: Gigi ve Bella Hadid kardeşlerŞubat ve mart ayları dolu dolu moda haftaları ile geçti. Yeni koleksiyonlarını görücüye çıkaran ünlü tasarımcılar, favori modelleri ile podyumda adeta 'show' yarattılar. Fakat podyumlarda öyle bir kardeşler vardı ki, hemen hemen her defilede onları gördük. Tabii ki Bella ve Gigi'den bahsediyoruz! Neredeyse bütün ünlü tasarımcıların arkadaşı ve favori modelleri olan Gigi Hadid ve Bella Hadid moda haftalarında koleksiyonlardan daha çok dikkat çektiler. Peki, Hadid kardeşlerin farkı nedir, neden bu kadar popüler oldular?

Hadid kardeşlerin sırrı

Hollanda asıllı Gigi Hadid 23 Nisan 1995 yılında Los Angeles, Kaliforniya'da doğdu. Filistinli Mohamed Hadid ve Hollanda asıllı Amerikalı eski model Yolanda Foster'ın kızı olan Gigi'nin kendisinden bir yaş küçük olan kardeşi Bella Hadid ile erken yaşta modelliğe başladılar. Maybeline New York marka yüzü olan Gigi Hadid, 2 yaşında Guess reklamlarında oynamaya başlamıştı bile! Eski model ve oyuncu olan annesinin yardımlarını küçük yaşta gören Hadid kardeşler, gençliklerini ünlü arkadaşları ile geçiriyorlar.

Meredith is my spirit animal...

Gigi Hadid (@gigihadid) tarafndan paylalan bir fotoraf ()

Gigi ve Bella Hadid'in en yakın arkadaşlarının başında, Taylor Swift, Karlie Kloss, Selena Gomez, Kendall Jenner gibi ünlü yıldızlar geliyor. Hal böyle olunca insanın ünlü olmaması imkansız! Davetlere, açılışlara ünlü arkadaşları ile giden ünlü kardeşler, boş zamanlarını da ünlü kankaları ile geçiriyorlar.

Yakın aile ilişkileri

Hadid Ailesi bütün fertleri ile birbirilerine çok düşkün! Bayramları, özel günleri ailecek hep birarada geçiren Hadid Ailesi zaman zaman davetlere de birlikte katılıyorlar. Ailenin en küçüğü Anwar Hadid ise modelliğe yeni başlıyor.

Gigi ve Bella kardeşler, sempatiklikleri ve iş disiplinleri ile şimdiden podyumların en popüler modellerinden oldular bile. Farklı yüz hatları, kusursuz fiziklerini beğenen modacılar, onları defilelerine çıkartmak için adeta yarışıyorlar! Daha 20'li yaşlarının başında olan Hadid kardeşleri uzun süre podyumlarda göreceğiz!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Superstay 24H Fondöten 032 Golden

Maybelline New York Falsies Push Up Drama Maskara Siyah

Maybelline New York Liner Master ink 10 Charc Black

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Superstay 24H Fondöten 032 Golden

Maybelline New York Falsies Push Up Drama Maskara Siyah

Maybelline New York Liner Master ink 10 Charc Black