Heyecan dorukta: NYX Face Awards teması açıklandı!

Geri sayım devam ediyor! Bu sene Amerika'da 5.si düzenlenen, makyajı ve kendi tarzını yansıtmayı temsil eden NYX Face Awards'un Türkiye'de de ilki gerçekleşiyor.Yarışmanın ikinci aşamasına geçmeye hak kazanan TOP 15 Finalist, birbirinden güzel NYX ürünleriyle tema makyaj uygulamalarını gerçekleştirecekler. Kazanan şanslı vlıogger, 20 Ağustos'ta Los Angeles'ta düzenlenen FACE AWARDS Amerika' nın görkemli ödül törenini dünyaca ünlü vloggerlar ile birlikte izleyecek ve rüya gibi günler geçirecek. Peki, NYX Face Awards Türkiye yarışmasının top 15 makyajı temasını merak ediyor musun?

Peri Masalı

NYX Face Awards Türkiye' nin TOP 15 Finalistleri, Fairy Tale 'Peri Masalları' dünyası ve gizemli karakterler hakkında hayal edebilecekleri her şeyi makyaja dönüştürecekler. Masal kitaplarından ve fantastik karakterlerden ilham alarak, tümhayal güçleri ve yaratıcılıklarıyla bizleri peri masallarının büyülü dünyasına yolculuğa çıkaracaklar.

Sen de NYX Face Awards Türkiye ile bu maceraya dahil olmak ve yaratıcı makyaj stilleri ile tanışmak için makyaj.com'u takip etmeye devam et. Face Awards Türkiye yarışmacılarının yaratıcılıklarını ve makyaj yeteneklerini konuşturacakları konsept videolarını sabırsızlıkla bekliyoruz!

NYX FAce Awards Turkiye'yi takip etmek, Top 15 finalistin katılım videolarını ve çok yakında NYX Hediye kutu açılım videolarını izlemek için seni buraya alalım.

Gelişmelerden haberdar olun!

ok

Kullanım şartlarını ve koşullarını okudum.