Hüzünlü ve seksi: Lana Del ReyLana Del Rey; çekici bakışları, dolgun dudakları ve elbette hüzünlü sesiyle farklı bir güzelliğe sahip. Yakında yeni albümünün adımlarını atacak olan ünlü şarkıcı, farklı güzelliğini kırmızı rujuyla vurgulamış. Sen de Lana'nın kırmızı ruj makyajından ilham almak ister misin?

Sıra sende

Lana'nın kırmızı dudaklarıyla birleştirdiği dumanlı göz makyajına ve pürüzsüz beyaz tenine kavuşmak için ipuçlarımıza göz atabilirsin.

Birinci adım:

Makyajına primer uygulayarak başla. Daha sonra fondöteni orta boy bir fırçayla, yuvarlak hareketler yaparak tenine yedir. Toz pudrayla ipeksi bi görünüm elde et.

İkinci adım:

Göz kapaklarına da primer uyguladıktan sonra, açık kahve rengi farı gözlerinin dış kısımlarına hafif bir kuyruk olacak şekilde sür. Siyah eyelinerı göz kapaklarının sonlarına, orta kalınlıkta olacak şekilde çek. Alt kirpik diplerine de eğik açılı fırça yardımıyla eyeliner uygula. Göz pınarları çevresine ise altın renginde bir far sürerek bakışlarını aydınlat. Del Rey'in uzun kirpikleri için, kirpik kıvırıcı kullan ve iki kat siyah maskarayla göz makyajını tamamla.

Üçüncü adım:

Lana Del Rey gibi dolgun dudaklara sahip olmak için, dudaklarına kırmızı bir kalemle çerçeve çiz ve aynı kalemle dudaklarını boya. Bu sayede rujun daha kalıcı olacaktır. Daha sonra kırmızı rujunu dikkatlice sür ve üzerine ince bir kat transparan pudrayla makyajını tamamla.

İpucu: Ruj öncesinde dişlerini bir miktar karbonatla fırçalayarak beyazlatabilirsin.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Infaillible Parlatıcı 506 RedInfaillible

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Infaillible Parlatıcı 506 RedInfaillible