iHeartRadio Müzik Ödülleri sahiplerini buldu!

Los Angeles'da gerçekleşen İHeartRadio Ödülleri yine oldukça gösterişli kırmızı halı şölenine ev sahipliği yaptı. Bu sene 3.sü gerçekleşen ödül gecesinde ünlüler en şık kıyafetleri ile göz kamaştırdı. En iyi albüm, en iyi kadın sanatçı gibi ödüllerin sahibi olan Taylor Swift, kuşkusuz gecenin en popüler konuklarından biriydi. Kırmızı halının en şıkları ve unutulmazlarını merak ediyorsan okumaya devam et.

Taylor Swift

Siyah pullu tulumu ile modern ve çekici görünmeyi başaran Taylor, gece boyunca oldukça keyifli görünüyordu. Göz makyajında kızıl ve kahverengi tonlarını tercih eden ünlü sanatçı taze bir makyaj stili sunuyor. Göz makyajında farklı denemeler ve yeniliğe açık olan Taylor'un bu yönünü çok seviyoruz! Dudaklarında ise uçuk bir pembe tercih eden ünlü sanatçı makyajı ve saçıyla bizden kocaman bir alkış aldı.

Selena Gomez

Taylor Swift'in en yakın arkadaşı Selena Gomez, oldukça sempatik ve fresh görünüyor. Kırmızı tulumu, doğal dalgalı saçları ile çabasız şıklığın en güzel örneğiydi. Gece boyu Justin Bieber'la karşılaşmamak için elinden geleni yapan Selena, bu görünümü ile eminiz eski erkek arkadaşını oldukça kıskandırmıştır. Göz makyajında sadeliği tercih eden ünlü şarkıcı kusursuz ten makyajıyla bizim gönlümüzü fethetti.

Iggy Azelea

Kırmızı halının en çekici isimlerinden biri de Iggy Azelea oldu. Çok sık davetlere katılmayan Iggy, İHeartRadio Ödülleri'nde bordo dudak makyajı ve hacimli kirpikleri ile kendini hatırlattı! Yeni albümü ile çıkış yapan Iggy'yi belli ki daha çok göreceğiz.

Zendaya

Zendaya, davetlerin en marjinal kadınlarından biri! Kendine has tarzı ile isminden söz ettiren Zendeya, kırmızı takım elbisesi ile maskülen bir görünüm sunuyor. Yoğun dumanlı göz makyajı ve küt saçları yine bizi şaşırtan Zendaya kırmızı halının da en dikkat çekici ismiydi. 2016 yılının trendi kahverengi ruju tercih eden Zendaya'nın makyajından sen de ilham alabilirsin.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Lancôme Shine Lover 340 Ruj

L'Oréal Paris True Match

L'Oréal Paris False Lash Superstar Red Carpet

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Lancôme Shine Lover 340 Ruj

L'Oréal Paris True Match

L'Oréal Paris False Lash Superstar Red Carpet