İki güzel aynı elbiseyi giyerse ne olur? Sen karar ver

Selena Gomez ve Irina Shayk kırmızı halının en şık isimlerinin başında geliyor. Her giydikleri olay olan iki ünlü isim, aynı elbiseyi giydiğinde neler olur sen düşün! Ünlü model Irina Shayk, L'Oréal Paris'in partisinde giydiği kırmızı elbise ile uzun süre konuşulmuştu. Aynı elbiseyi geçtiğimiz yıllarda giyen Selena Gomez ise, bu görünümü ile aklımızdan çıkmadı. İki yıldızın görünümünü senin için yakından inceledik. Bakalım senin favorin kim?

Selena Gomez

Ünlü şarkıcı Selena Gomez, kırmızı mini elbisesi ile adeta peri kızı gibi görünüyor. Bu görünümünü siyah dumanlı göz makyajı ile birleştiren Selena, kusursuz bir davet makyajı yarattı. Saçları oldukça sade görünen Latin güzel, ensesinde küçük bir topuz tercih etti. Sen de en sevdiğin kırmızı elbiseni ön plana çıkarmak için küçük bir topuz ve dumanlı gözlerden yardım alabilirsin. Ayakkabı ve çanta tercihinde siyahları tercih eden Selena, risk almadan gecenin en şık kadınlarından biri oldu.

Irina Shayk

Rus model Irina, uzun boyu ve incecik fiziği ile ne giyse kendine yakıştırıyor! L'Oréal Paris'in Güzellik Elçisi Irina Shayk, kırmızı V yaka mini elbisesi ile davetlilerin başını döndürdü. Makyajında oldukça sade detaylar tercih eden ünlü model, gözünde incecik eyeliner, nude dudaklar ve şeftali rengi allık ile gecenin en doğal görünen modeliydi. Güzelliğini ortaya çıkarmayı tercih eden Irina Shayk, bu görünümü ile bizden tam not aldı.

Senin tercihin

İki ünlü güzel, elbiseleri, saçları ve çantaları ile neredeyse birebir aynı olmuşlar! Irina Shayk, modelliğin avantajlarını kullansa da, Selena Gomez de en az onun kadar göz alıcı görünüyor. Biz karar vermekte çok zorladık. Senin tercihin kim?

BU GÖRÜNÜM İÇİN

LOréal Paris True Match Allık 120 Rose

L'Oréal Paris Göz Kalemi Superstar 01 Siyah

LOréal Paris Mascara False Lash Superstar

L'Oréal Paris True Match

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

LOréal Paris True Match Allık 120 Rose

L'Oréal Paris Göz Kalemi Superstar 01 Siyah

LOréal Paris Mascara False Lash Superstar

L'Oréal Paris True Match