İlham dosyası: Olivia Palermo'nun renklerle dansı2015 yılına damgasını vuran stil ikonlarının başında Olivia Palermo geliyor. Kendine has stili ile hem sokak stilinde, hem de davetlerde oldukça dikkat çeken Olivia, farklı renkleri kombinlemeyi çok seviyor. Herkesin kolay kolay cesaret edemediği farklı renkleri ve desenleri biraraya getiren Olivia'dan öğrenecek çok şeyimiz var. Olivia'nın stilinden çıkardığımız notları seninle paylaşıyoruz. 2016 yılında rengarenk giymeye hazır msıın?

Çizgili stili

Dikine çizgili kıyafetlerin, seni olduğundan daha uzun gösterdiğini biliyorsun, değil mi? Olivia Palermo da bu taktiği oldukça başarılı bir şekilde kullanıyor. Pantalon ve gömlek ikilisinden vazgeçemeyen ünlü yıldız, ikisini de çizgili tercih ettiğinde bizi şaşkına uğrattı. İlk görüşte giymeye cesaret edemediğimiz bu çizgili takımı, Olivia Palermo oldukça başarılı taşıdı. Sen de bu görünüm için, farklı renkte çizgili kıyafetlerini birleştirebilirsin.

Ürün önerisi:

L'Oréal Paris True Match Allık 120 Rose

Etnik desenler

Olivia Palermo, modern stilini etnik desenlerle birleştirmeyi çok seviyor. Sen de sokak stilinde, farklı desenlerin uyumuna şans vermelisin. Retro desenli gömleğinle, 2015 yılına damgasını vuran mom jeanleri kombinleyebilirisn. Önemli olan, aynaya baktığında kendini güzel görmendir.

Ürün önerisi:

Maybelline New York Maskara Push Up Drama Very Black

Kontrast renkler

Hepimizin korkusu, çok canlı ve baskın renkleri birarada yanlış kombinlemektir. Olivia Palermo, bu konuda oldukça cesaretli! Mavi eteği ve kahverengi kazağı ile oldukça göz alıcı ve şık görünüyor. Eğer yoğun renkler konusunda çekimser düşünüyorsan, sade stilini renkli aksesuarla kombinleyerek renkler dünyasına girebilirsin.

Ürün önerisi:

L'Oréal Paris Ruj Kalıcı Etkili - Infaillible 113 Invincible Sable

BU GÖRÜNÜM İÇİN

LOréal Paris True Match Allık 120 Rose

LOréal Paris Ruj Kalıcı Etkili - Infaillible 113 Invincible Sable

Maybelline New York Falsies Push Up Drama Maskara Siyah

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

LOréal Paris True Match Allık 120 Rose

LOréal Paris Ruj Kalıcı Etkili - Infaillible 113 Invincible Sable

Maybelline New York Falsies Push Up Drama Maskara Siyah