İlham dosyası: Ünlülerin Instagram pozlarıKabul edelim hepimiz Instagram canavarıyız. Sabah gözümüzü açar açmaz Instagram sayfımızı güncelliyoruz, ünlüler ne giymiş, nereye gitmişler tek tek inceliyoruz. Sosyal medyanın eğlenceli taraflarından biri de, ünlülerin selfielerini incelemek ve onlar gibi gözükmeye çalışmak. Biz de senin için ünlü yıldızların selfilerini mercek altına aldık. En çok takip edilen ünlüler hangi makyajı yapıyor, nasıl poz veriyorlar?

Cara Delevingne

Yes that frog is real and yes I kissed it

Cara Delevingne (@caradelevingne) tarafndan paylalan bir fotoraf ()

Cara'nın doğallığını ve enerjsini çok seviyoruz! Bunu Instagram'a da yansıtan ünlü yıldız'ın 16 milyon'un üzerinde takipçisi var. Instagram'a daha çok doğal fotoğraflarını yükleyen Cara, her yerde olduğu gibi, burada da kaşları ile dikkat çekiyor. Sen de selfielerinde kaşlarını vurgulamak istiyorsan, onları şekillendirmeni ve doldurmanı tavsiye ediyoruz. Unutma bu yıl kalın kaşlar çok moda!

Kylie Jenner

@styledbyhrush

King Kylie (@kyliejenner) tarafndan paylalan bir fotoraf ()

30 Milyon'un üzerinde takipçisi olan Kylie Jenner Instagram'ın olmazsa olmaz kullanıcılarından. Renkli saçları ve kusursuz güzelliği ile dikkat çeken yıldız, Instagram'a sık sık fotoğraf yüklüyor. Doğal güzelliğini göz önüne sermek isteyen yıldızın en büyük aksesuarı kuşkusuz, tırnakları. Farklı nail art örnekleri sergileyen Kylie tam bir moda ikonu!

Taylor Swift

Living proof that you can be the @iHeartRadio Music Awards Artist of the Year and also a super embarrassing person!

Taylor Swift (@taylorswift) tarafndan paylalan bir fotoraf ()

Taylor Swift, Instagram'ı sadece eğlence için kullananlardan. Sürekli en yakın arkadaşları ile fotoğraf paylaşan Taylor, konser görüntülerini ve sahne arkası fotoğraflarını da paylaşıyor. Hayvan sevgisini Instagram'a taşıyan ünlü şarkıcı genellikle, nude tonlardaki makyajı ve eyelinerı tercih ediyor.

Kim Kardashian

Good night!

Kim Kardashian West (@kimkardashian) tarafndan paylalan bir fotoraf ()

Instagram'ın yarattığı en büyük fenomenlerden biri de Kim Kardashian. Kim, dikkat çeken vücudunu Instagram'da sergilemekten çekinmiyor. Büyük gözlerine yaptığı makyaj ile her fotoğrafta güzel çıkan Kim'in en çok takip edilen ünlülerden. Sen de bu görüntü için kusursuz bir cilt bazı oluşturmalı, daha sonrada gözlerine yoğun dumanlı makyaj yapmalısın. Eğer doğal selfieler sana göre değilse, Kim'in makyajına bayılacaksın.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

LOréal Paris CC Krem Nude Magique

URBAN DECAY INK FOR EYES WATERPROOF EYELİNER

Maybelline New York Volum Express Maskara Black

LOréal Paris Brow Artist Shaper Kaş Kalemi 03 Brunette

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

LOréal Paris CC Krem Nude Magique

URBAN DECAY INK FOR EYES WATERPROOF EYELİNER

Maybelline New York Volum Express Maskara Black

LOréal Paris Brow Artist Shaper Kaş Kalemi 03 Brunette