İlham kaynağımız: Bohem güzellik Amber HeardUzun zamandır ortalıkta gözükmeyen, bohem güzel Amber Heard'e, yeni filminin 12 Nisan'da gerçekleşen galasında rastladık. Yeni filmi The Adderall Diaries'deki partneri James Franco ile kırmızı halıda poz veren güzel aktrise, kırmızı renkteki vintage elbisesi çok yakışmıştı. Güneşten açılmış gibi görünen sarı saçlarını dalgalı görünümde kullanan Amber'ın bronze yansımalı makyajı ise harika görününüyordu! Sen de onun bu görünümünden ilham almak ister misin?

Ten makyajı

Sıcak mevsime hazırlanırken, Amber Heard'ün sıcak tonlardaki makyajını adapte etmek harika bir fikir! Temiz ve iyice nemlendirilmiş cilt üzerine, L'Oréal Paris Lumi Magique gibi ışıltılı bir makyaj bazı uygulayıp, makyaj süngeri veya fırçasıyla ten renginle uyumlu bir fondöten uygula.

Işıltılı bir yansıma için, aydınlatıcıdan yararlanarak, elmacık kemiklerine, burnunun kenarlarına, çene ve alnının üzerine uygula. Böylece cildine Amber Heard gibi parlak bir efekt katmış olursun.

Bronz göz makyajı

Ten makyajın sona erdikten sonra, sıra geldi göz makyajına! Yüz hatlarını belirginleştirmek ve gözlerini çerçevelemek için önce kaşlarını tarayıp, seyrek kısımları Maybelline New York Master Shape kaş kaleminle doldur. Ardından tekrar kaşlarını tarayıp görünümünü düzgünleştir.

Bakışlarını derinleştirmek için ise, göz kapağına bej tonda göz farı uygulayıp, gözlerinin katlanma noktasına bronz tonda göz farını uygula. Son olarak da bolca maskara uygulayıp göz makyajını sonlandır.

Nemli dudaklar

Makyajını tamamlamak için, pembe tonlardaki Lancome Juicy Shaker Berry In Love dudak parlatıcını veya dudak balmını uygula ve hazırsın!

Göz kamaştırmaya hazır mısın?

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline Kaş Kalemi Kahve Master Shape Soft Brown

L'Oréal Paris Lumi Magique Makyaj Altı Baz

Urban Decay Naked 1 Far Paleti

Lancôme Juicy Shaker Berry In Love (Böğürtlen) 283

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline Kaş Kalemi Kahve Master Shape Soft Brown

L'Oréal Paris Lumi Magique Makyaj Altı Baz

Urban Decay Naked 1 Far Paleti

Lancôme Juicy Shaker Berry In Love (Böğürtlen) 283