İnce eyeliner + kırmızı dudaklar = Sara Sampaio

1

L'Oréal Paris False Lash Superstar Red Carpet

Latin güzelin vurgulu ve hacimli kipriklerinin sırrını seninle paylaşıyoruz! Dolgun kirpikler için öncelikle maskaranın baz kısmını uygula daha sonra siyah tarafını sürebilirsin.

HEMEN AL

2

Loreal Paris Color Riche Pure Reds Ruj JLo's Pure Red CP11

Kırmızı halı makyajını tabii ki kırmızı dudaklarla sonlandırmalıyız. Rujunu sürmeden önce kırmızı dudak kalemi ile dudak çizgini çevreleyerek rujunu taşırmadan sürebilirsin.

HEMEN AL

3

L'Oréal Paris True Match

Sara Sampaio'nun göz alıcı makyajının kilit noktası aydınlık ten makyajında saklı. Sen de aydınlık cilt makyajı için fondötenini ıslak süngerin ile uygulayabilirsin. Cildinin ortasından kenarlara doğru fondötenini sür.

HEMEN AL

4

L'Oréal Paris Göz Kalemi Superstar 01 Siyah

Sara Sampaio, kırmızı halıda ince eyeliner stilini tercih ediyor. Sen de üst kirpik diplerine ince bir çizgi çek ve ucunu uzat. Gözlerini badem şeklinde göstermek için, eyelinerini göz pınarından başlayarak inceden kalına doğru sürmelisin.

HEMEN AL

5

LOréal Paris True Match Allık 120 Rose

Cildinde daha vurgulu bir görünüm için mutlaka allık kullanmalısın. Allığını elmacık kemiklerinin üzerine uygulayarak yüz hatlarını ön plana çıkarabilirsin.

HEMEN AL

Minimal detaylarla nasıl güzel görüneceğimizin en güzel örneklerinden biri: Sara Sampaio. Latin güzel kırmızı halıda az makyaj ama doğru makyaj tercih ediyor. Siyah saçlarını genellikle düz ve açık kullanmayı tercih eden ünlü model, bizlerin en büyük ilham kaynaklarından! Sen de kırmızı ruju nasıl kombinleyeceğini ve minimal göz makyajının nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorsan, okumaya devam et.

Gelişmelerden haberdar olun!

ok

Kullanım şartlarını ve koşullarını okudum.