Isabeli Fontana vs. Miranda Kerr: Düğününde hangi nude makyajı tercih etmelisin?

İki güzel Victoria's Secret mankeni de, düğününde ilham alabilmen için bir araya geldi! L'Oréal Paris güzellik elçilerinden Isabeli Fontana ve Miranda Kerr her zaman muhteşem makyajları ve görünümleriyle bizleri kendilerine hayran bırakıyorlar. Katıldıkları bir davette görüntülenen iki ünlü mankenin stilleri farklı görünse de aynı trendi bizlere yansıtıyor; nude makyaj trendi!
Gelinler için en zor şeylerden birinin düğündeki makyaj stilini seçmek olduğunu biliyoruz ve eğer hala seçimini yapamadıysan, bu yazımız tam sana göre! Hem de bu sefer sana ilham, Isabeli ve Miranda'dan geliyor!

Isabeli Fontana

Keskin yüz hatları, gamzeleri ve masmavi gözleriyle Isabeli Fontana, hepimizin imrendiği bir model. Doğal güzelliğin önemini vurgularcasına yaptığı nude tonlardaki makyajı ise kusursuz görünüyor. Sen de düğününde, abartıdan uzak, doğal ve sade bir görünüm oluşturmak istiyorsan, Isabeli'nin nude makyajını tercih edebilirsin.

Makyajı elde et:

Cilt rengine uygun tonda bir kapatıcı ve fondöten uyguladıktan sonra, bronz tonda allığınla hatlarını belirginleştir. Ardından, gözlerini vurgulamak için, ince bir çizgiyle başlayıp, sonlara doğru kalınlaşacak şekilde eyeliner uygula. Son olarak da ten rengi bir rujla görünümü tamamla.

Miranda Kerr

En ünlü Victoria's Secret modellerinden Miranda Kerr, çıkık elmacık kemiklerini gözler önüne sermeyi çok iyi başarıyor. Işıltılı ve kusursuz görünen cildinin sırrı ise, fondöten kullanmadan önce, gözenek azaltıcı primer kullanması. Gelinlerin kusursuz olması gerekir değil mi?

Makyajı elde et:

Temiz cildin üzerine, eşit şekilde primer uyguladıktan sonra, fondötenini uygula ve açık pembe tonunda allıkla elmacık kemiklerine renk kat. Parlak bir göz farını göz kapaklarına uyguladıktan sonra yoğunluk ve hacim veren maskaranı kirpiklerine sürüp, açık pembe bir parlatıcıyla makyajını sonlandır.

Jüri sensin!

Biz tercihi tamamen sana bıraktık! Sadelikten yana bir gelin olarak, hangi ünlünün nude makyajını tercih edeceksin?

BU GÖRÜNÜM İÇİN

URBAN DECAY COMPLEXİON PRİMER POTİON PORE PERFECTİNG

Urban Decay Naked Flushed Allık

Urban Decay Perversion Maskara

Urban Decay Moondust Eyeshadow Space Cowboy

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

URBAN DECAY COMPLEXİON PRİMER POTİON PORE PERFECTİNG

Urban Decay Naked Flushed Allık

Urban Decay Perversion Maskara

Urban Decay Moondust Eyeshadow Space Cowboy