İstanbul Fashion Week: Sokak stilleri mercek altında!İstanbul Moda Haftası tüm hızıyla devam ediyor! Sadece defilelerde gördüğümüz modeller değil, sokakta, defile girişinde ve ön sıralarda gördüğümüz bloggerlar, ünlü isimler stilleri ile bizleri büyülüyor. Şimdi hep beraber en beğendiğimiz sokak stillerini yakından inceleyelim!

Aslı Özdel

Makyaj vloggerı Aslı Özdel, beyaz dantel crop topu ve pudra rengi pantolonu ile nefes kesiyor. Beyaz tenine çok yakıştırdığımız bu kombin Aslı'yı daha canlı ve enerjik göstermiş. Başarılı vloggerın makyajına gelince, her zamanki gibi yoğun kirpikleri, kahverengi dudakları ile Aslı'ya hayran kaldık!

Maritsanbul

Meriç Küçük ne giyse kendine yakıştırıyor! Uzun kırmızı elbisesi, kırmızı dudakları ve kusursuz ten makyajı ile İstanbul Moda Haftası'nın favori katılımcılarından biri Meriç oldu!

Duygu Özaslan 

En çok takip edilen makyaj vloggerlarından olan Duygu Özaslan, beyaz teni için harika bir seçimde bulunmuş! Pudra rengi saten elbisesi ile oldukça sade ve göz alıcı görünen Duygu, makyajında ise nude tonları tercih etti.

Rachel Araz

Esmer güzeli Rachel Araz, kırmızı ceket pantolon takımı ile nefes kesiyor. Moda Haftası'na şık ve oldukça trendy takımı ile katılan Rachel, bu görünümünü kırmızı ruju ile tamamladı.

Billur Saatçi

Enerjisi ve güzelliği ile hayran kaldığımız Billur Saatçi Moda Haftası'nda ceket ve pantolon takımı ile katılmayı tercih etti. Makyajında ise her zamanki gibi doğal ve duru renkleri seçen Billur'u beğenerek takip ediyoruz.

Sebi Bebi

Sebile Ölmez her zamanki gibi kendi tarzını İstanbul Moda Haftası'nda ortaya koydu! Siyah rock temalı elbisesini çok beğendiğimiz Sebile, bu görünümünü bordo dudakları ile tamamladı. Sen de vamp makyajın ile dikkatleri çekmek istiyorsan seni bu yazımıza alalım!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Kiehl's Actively Correcting & Beautifying BB Cream

Yves Saint Laurent Full Metal Shadow

Nyx Intense Butter Gloss Ruj

Maybelline New York Master Contour Stick - 01 Light

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Kiehl's Actively Correcting & Beautifying BB Cream

Yves Saint Laurent Full Metal Shadow

Nyx Intense Butter Gloss Ruj

Maybelline New York Master Contour Stick - 01 Light