Jennifer Garner: Doğallığın en güzel timsaliJennifer Garner kırmızı halıya Draft Day filminin galasıyla yeniden ayak bastı. Kocaman gülümsemesi, doğal karizması, eşinin Ben Affleck olmasından söz etmiyorum bile; dolgun saçları ile bütünlediği doğal makyajıyla Jen'den ilham almak bizim için kaçınılmaz oldu. İşte ipuçları...

Sıra sende

1) Klasik şık stilinden ödün vermeyen Jen'i, natürel bir makyaj ile görüyoruz. Buna giden yol, bildiğin gibi, cildi temizlemek ve fondöten uygulamaktan geçer. Ten rengine uygun tonda bir fondöten seç ve yuvarlak fondöten fırçası ile gözaltların da dâhil olmak üzere yumuşak hareketlerle uygula.

2) Gözaltlarına aydınlatıcı uygulayarak bakışlarını aydınlat.

3) Gözlerinde çok hafif bir dumanlı makyaj havası yaratabilirsin. Bunun için açık gri, antrasit, füme tonlarında renk tonlarına sahip bir far paleti işini görecektir. Alt kirpik diplerine ucu eğimli açıya sahip bir fırça yardımıyla uygulayıp daha sonra hafifçe aplikatör ile rengi dağıtabilirsin.

4) Son olarak elmacık kemiklerine çok hafif şeftali tonlarında bir allık uygula ve nude tonlarda bir parlatıcı ile doğal karizmatik görünümünü tamamla.

Jen'in kırmızı halı makyajını sen de rahatlıkla katılacağın bir doğum gününde uygulayabilirsin. Siyah bir elbiseyle klasik görünümü seçebilir veya bordo renkli şık bir bluz ile siyah deri görünümlü tayt/pantolonu kombinleyebilirsin. Ombre uygulamasını benimsemiş olan Garner gibi havalı görünmek için, saçlarını da kabarttın mı tamamdır.

İyi eğlenceler!

Gelişmelerden haberdar olun!

ok

Kullanım şartlarını ve koşullarını okudum.