Jennifer Lawrence: Bronz mu, kırmızı dudaklar mı?

Açlık Oyunları serisinin ilk filmi çekileli tam 3 yıl oldu. Genç aktris Jennifer Lawrence'ı, ''Katniss Everdeen'' rolüyle başarıya taşıyan bu serinin son ve 4. filmi Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 2, 20 Kasım'da vizyona giriyor. Geçtiğimiz günlerde filmin prömiyeri için Los Angeles ve Madrid 'deydi. Tabii ki en dikkat çeken isim başrol oyuncusu Jennifer Lawrence'tı.

Güzel oyuncu yeni kestirdiği, uzun bob kesim saçları ve kıyafetlerine uygun makyaj stiliyle yeni filminin prömiyerlerinde göz kamaştırıyordu. Şimdi onun stilinin ve makyajının detaylarına biraz daha yakından bakalım!

Bronz görünümüyle Jennifer

Filmin Madrid'deki in gösteriminde Jennifer, siyah, derin dekolteli ve dantel detaylı Ralph Lauren marka gece elbisesini tercih etti. Bob kesim saçlarını düz ve dağınık şekilde kullanan güzel oyuncu, saçlarını arka kısmını kabartarak retro bir görünüme kavuşmuştu. Beyaz teniyle tanınan Jennifer, oldukça bronz görünüyordu. Sen de ten rengine uygun bir fondöten uyguladıktan sonra, bronzerını elmacık kemiklerine, alnına, burnuna ve çenene uygulayarak bronz bir yüze sahip olabilirsin.

Göz makyajı için Jennifer kuyruklu eyelinerı tercih ederek retro görünümüne Brigitte Bardotvari bir tarz katmış. Alt kirpik diplerine uyguladığı ten rengi göz kalemi ile de gözlerinin daha belirgin olmasını sağlamış.

Çekici kırmızı

Filmin Los Angeles'taki prömiyerine katılırken Dior imzalı uzun, beyaz ve işleme detaylı bir elbise tercih etti. Sarı saçlarını bu kez dalgalı şekilde kullanan Jennifer'ın görünümünde en dikkat çeken detay ise kırmızı dudakları oldu. Açık tondaki kıyafetine uygun, belirgin makyaj stiliyle dengeyi kusursuz şekilde sağlamış. Göz kapaklarına açık kahverengi tonda göz farı uygulayıp, hafif kuyruklu eyeliner ve bolca maskara uygulayarak kırmızı rujuyla uyum içinde görünüyor.

Seçim senin!

Biz Jennifer'ın iki görünümüne de bayıldık! Sen de hangi görünümünü beğendiysen oylamamıza katılarak tercihini bizimle paylaşabilirsin!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

YSL Shocking Eyeliner

YSL Le Teint Encre de Peau

Yves Saint Laurent Les Sahariennes Bronzer Pudra

Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture 01

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

YSL Shocking Eyeliner

YSL Le Teint Encre de Peau

Yves Saint Laurent Les Sahariennes Bronzer Pudra

Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture 01