Jennifer Lawrence: X-Men: Apocalypse Londra gösteriminde büyüledi!

19 Mayıs'ta gösterime giren, X-Men serisinin son filmi X-Men: Apocaypse'in başrol oyuncusu Jennifer Lawrence, geçtiğimiz günlerde Londra'da düzenlenen, filmin fan gösterimine katıldı. Oscar ödüllü genç aktris, saten elbisesinin içinde muhteşem görünüyordu! Jennifer'ın görünümüne biraz daha yakından bakmaya ne dersin?

Jennifer Lawrence'ın kırmızı halı stili

Geceye, Dior imzalı, açık gri, saten elbisesiyle katılan Jennifer Lawrence, kıyafetini gümüş rengi topuklu ayakkabıları ile tamamladı. Bu çekici olduğu kadar sofistike görünümünü Pomelatto marka mücevherleriyle süslemeyi de unutmadı!

Jennifer Lawrence makyajı

Porselen gibi bir ten ve kırmızı dudaklar... Jennifer Lawrence'ın çekici elbisesini tamamladığı, retro esintiler taşıyan makyajını sen de davetlerde kullanabilirsin. Nasıl elde edeceğini bilmiyorsan adımlarımızı takip etmeye ne dersin?

İlk adım:

Kusursuz bir ten görünümü için, Yves Saint Laurent Le Teint Encre de Peau fondöteni tüm yüzüne ve renk eşitsizliği olmaması için boynuna, makyaj süngeri ya da fondöten fırçası ile uygula.

İkinci adım:

Yanaklarına renk katmak için, pembe tonlarda allığı elmacık kemiklerine uygula.

Üçüncü adım:

Alt ve üst kirpik diplerine ince bir çizgi halinde siyah göz kalemi uyguladıktan sonra bolca Lancôme Hypnose Drama Maskara uygulayarak bakışlarına derinlik kat.

Dördüncü adım:

Dudaklarının kenarlarına aydınlatıcı uyguladıktan sonra mat görünümlü,Maybelline New York Color Sensational Ruj The Creamy Mattes 970 Daring Ruby rujunu uygula ve hazırsın!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

YSL Le Teint Encre de Peau

Lancôme Hypnose Drama Maskara

Maybelline New York Color Sensational Ruj The Creamy Mattes 970 Daring Ruby

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

YSL Le Teint Encre de Peau

Lancôme Hypnose Drama Maskara

Maybelline New York Color Sensational Ruj The Creamy Mattes 970 Daring Ruby