Jessica Alba: 3 adımda iş kadını makyajını ofise adapte etJessica Alba, Sin City filminin galası için gittiği Los Angeles'da adeta ışıldadı! Gala sonrası New York'da görüntülenen Alba, Elegan ve pırıltılı görünümüyle çevresini etkisi altına aldı. Alba'nın makyajını sen de elde etmek ister miydin?

Sıra sende

Birinci Adım:

Jessica Alba'nın bronz kraliçe görünümü için, hali hazırda bronzlaşmış olman avantaj sağlayacaktır. Veya ten rengin çok açık değilse otobronzlaştırıcılardan faydalanabilirsin. Makyaj kısmında ise, tenini pürüzsüzleştirmek için BB veya CC krem uygulayabilirsin. Sonrasında, kremin kuruduğundan iyice emin olduktan sonra, bronzlaştırıcı allığı büyük bir fırça yardımıyla tenine uygula. Yine aynı bronz allığı, bu kez küçük bir fırça yardımıyla elmacık kemiklerine uygulayarak ten makyajını tamamla.

İkinci adım:

Gözlerin için, bu bronz görünümle mükemmel uyum sağlayan kahverengi tonlarında bir far paleti seç ve en açık tonu baz olarak uygula. Daha sonra koyu kahve tonundaki farı, bir fırça yardımıyla göz kapaklarına sür ve rengi dağıt. Siyah göz kalemini üst kirpik diplerine uygulayıp iki kat maskarayla göz makyajını noktala.

Üçüncü adım:

Bronzluğunu daha da ön plana çıkarmak için, açık pembe tonlarında bir ruj seçerek dudaklarına uygula.

İpucu: Ruj öncesinde natürel renklerde bir dudak kalemini, üst ve alt dudak çizginin orta noktalarına uygulayarak Jessica gibi dolgun bir görünüm yaratabilirsin.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Glam Bornze Fondöten Eau De Soleil

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Glam Bornze Fondöten Eau De Soleil