Jessica Alba: Altın kadın İstanbul'a ışık saçtı, biz ilham aldık!Jessica Alba, İstanbul'a 22 Haziran'da Magnum Golden Butterfly Awards gecesi kapsamında yaptığı ziyarette adeta ışıldadı! Elegan ve pırıltılı görünümüyle çevresini etkisi altına alan Alba'nın makyaj sırrını sen de öğrenmek ister miydin?

Birinci Adım:

Jessica Alba'nın bronz kraliçe görünümü için, hali hazırda bronzlaşmış olman avantaj sağlayacaktır. Veya ten rengin çok açık değilse otobronzlaştırıcılardan faydalanabilirsin. Makyaj kısmında ise, tenini pürüzsüzleştirmek için BB veya CC krem uygulyabilirsin. Sonrasında, kremin kuruduğundan iyice emin olduktan sonra, bronzlaştırıcı allığı büyük bir fırça yardımıyla tenine uygula. Yine aynı bronz allığı, bu kez küçük bir fırça yardımıyla elmacık kemiklerine uygulayarak ten makyajını tamamla.

İkinci adım:

Uyarı: Kahve, siyah gibi koyu renklerde far uygulamadan önce, lekelenmeden kaçınmak için yüzüne bir peçete serebilirsin.

Gözlerde bu bronz görünümle mükemmel uyum sağlayan kahverengi tonlarında bir far paleti seç ve en açık tonu baz olarak uygula. Daha sonra koyu kahve tonundaki farı, bir fırça yardımıyla göz kapaklarına sür ve rengi dağıt. Siyah göz kalemini üst kirpik diplerine uygulayıp iki kat maskarayla göz makyajını noktala.

Üçüncü adım:

Bronzluğunu daha da ön plana çıkarmak için, açık pembe tonlarında bir ruj seçerek dudaklarına uygula.

İpucu: Ruj öncesinde natürel renklerde bir dudak kalemini, üst ve alt dudak çizginin orta noktalarına uygulayarak daha dolgun bir görünüm yaratabilirsin.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'ORÉAL PARIS MAKYAJ Color Riche Quad Göz Farı P2 Tresors Caches

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'ORÉAL PARIS MAKYAJ Color Riche Quad Göz Farı P2 Tresors Caches