Jessica Alba'dan esinlendik: Bronz yaz makyajıBu hafta New York'ta katıldığı davette aktris Jessica Alba, ışıltılı bronz teni ve göz alıcı göz makyajı ile ilham kaynağımız oldu. Jessica'nın yaz esintili makyaj stilinden esinlenmek aslında oldukça kolay. Deneyimlemek istersen senin için birkaç önerimiz var!

Bronz bir cilt

Jessica'nın pürüzsüz, renk tonu eşit cildi hafif bir likit fondötenle kolayca elde edilebilir. Fondötenini temiz bir makyaj fırçasıyla cildine uygula. Birkaç aydınlatıcı dokunuşuyla makyajını aydınlat. Eğer varsa göz altı halkalarını ve cildindeki kusurları bir kapatıcı yardımıyla maskele. Ürünü parmaklarınla dağıt ve fondöteninle karışmasını bekle. Glam bronze duo'nun açık renkteki pudrasını cildine uygula. Bronzer ile de küçük, yuvarlak bir fırça yardımıyla, elmacık kemiklerinin altını konturla.

Kuyruklu eyeliner

Jessica'nın etkileyici göz makyajı için, açılı bir eyeliner fırçasıyla jel eyelinerını üst ve alt kirpik çizgine sür. Kirpik çizgine olabildiğince yakın bir uygulama yaptığından emin olarak, gözünün doğal şeklini takip et. Gözlerinin dış köşesine geldiğinde, eyeliner çizgini hafifçe yukarı doğru çek. Altın tonlarında ışıltılı farını göz kapaklarına uygulayarak bakışlarını yumuşat, daha koyu bir tonu ise derinlik yaratmak için göz kapaklarının dışına doğru dağıt. Kaş kemiğinin üzerine ve gözlerinin iç köşelerine aydınlatıcı uygulayarak makyajını aydınlat. Birkaç kat siyah maskarayla göz makyajını tamamla.

Ten rengi parlak dudaklar

Kremsi nude bir ruj ihtiyacımız olan tek şey. Senin için en iyi nude ruj tonu ten renginle dudak rengin arasında bir ton olacak. Öncelikle nude dudak kalemiyle dudaklarını boya, renk kendini belli etmese de rujunun kalıcı olmasını sağlayacak ve rengin dağılmasını önleyecek. Rujunu uyguladıktan sonra, dudak parlatıcını dudaklarına uygula ve saniyeler içinde daha hacimli görünen dudaklara kavuş.

Gelişmelerden haberdar olun!

ok

Kullanım şartlarını ve koşullarını okudum.