Jessica Alba'nın sokak stilinden ilham alJessica Alba, hem davetlerin hem de sokak stilinin en çok takip edilen isimleri arasında. Kendine has tarzı ile her giydiğini kendine yakıştırabilen ünlü güzelin sokak stilini senin için mercek altına aldık. Eğer sen de günlük hayatında sadelikten hoşlanıyorsan, Jessica Alba'nın tarzını yakından takip etmelisin.

Stil

Holywood dünyasının en önemli isinlerinden olan Jessica Alba, sade ve abartısız stili ile dikkat çekiyor. Özellikle günlük hayatında jean, elbise, kot ceket gibi sade parçaları tercih eden ünlü yıldız, desenleri birbiri ile kombinlemekte de çok başarılı. Sen de Jessica'nın stilinden ilham almak istersen, yaz mevsimine uygun şifon etek ve basic beyaz t-shirt ikilisinden yardım alabilirsin.

Natürel makyaj

Jessica Alba, stil konusundaki başarısını makyajına da taşıyor. Kıyafetleri gibi makyajında da doğallıktan yana olan ünlü oyuncu makyajında soft renkler kullanmayı tercih ediyor. Özellikle pembe ruj ve göz farı ikilisini tercih eden Jessica, bronzer kullanmayı da ihmal etmiyor. Jessica'nın bu makyajı için aşağıdaki adımları takip edebilirsin.

1. Adım

Makyajına BB krem ile başlayabilirsin. BB kremi cildine eşit bir şekilde yay ve kusursuz cilt bazını oluştur.

2. Adım

Elmacık kemiklerine, şakaklarına ve burun kemiğine kontur uygulaması yaparak vurgulamak istediğin yerleri meydana çıkart. YSL Les Sahariennes Bronzer'dan yardım alabilirsin.

3. Adım

Göz kapaklarına, toz pembe farını sür ve ince eyeliner çek. Böylece gözlerinde doğal ışıltılara sahip olabilirsin. Lancome Artliner Laque Eyeliner, eyeliner uygulamasını senin için kolaylaştıracak.

4. Adım

Dudaklarına pembe ışıltılı Yves Saint Laurent Kiss & Blush 01 Fuchsia Desinvolte rujunu sür ve natürel makyajının tadını çıkart!

 

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Lancome Artliner Laque Eyeliner

Yves Saint Laurent Les Sahariennes Bronzer Pudra

Yves Saint Laurent Kiss & Blush 01 Fuchsia Desinvolte

Lancôme La Vie Est Belle EDP 100ml Parfüm

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Lancome Artliner Laque Eyeliner

Yves Saint Laurent Les Sahariennes Bronzer Pudra

Yves Saint Laurent Kiss & Blush 01 Fuchsia Desinvolte

Lancôme La Vie Est Belle EDP 100ml Parfüm