Jessica Chastain: Interstellar'ın dehasından esinlenYıldızlar çoğunlukla önemli davetlere ağır makyajlarla katılmayı tercih ederken, Interstellar'ın başrol oyuncularından Jessica Chastain, pembe ve kahve tonlarıyla yapılan doğal makyajı ile göz kamaştırdı! Sen de son dönemin asil yıldızından esinlenerek uygulayacağın bu makyajla önemli gecelerde çekiciliğini konuşturabilirsin.

Sıra sende

Kendini pembe ve kahvenin muhteşem uyumuna bırak!

Birinci adım

Jessica Chastain gibi pürüzsüz ve nemli görünen bir cilt için, öncelikle tenine primer uygula. Ardından fondötenini orta boy karıştırma fırçana sür, fırçadan da yuvarlak hareketlerle yüzüne uygula. Renk eşitsizliklerini engellemek için burun kenarlarına, dudak çevrene, yanak kemiklerine ve kaş kemiklerine aydınlatıcı sür.

İkinci adım

Pembeye dönük şeftali tonlarında bir allığı elmacık kemiklerine uygula.

Üçüncü adım

Göz kapaklarına primer uyguladıktan sonra, açık pembe ve kahverengi tonlarını içeren bir far paletinden pembe rengini baz renk olarak sür. Ardından kahverengini göz kapaklarının dış kısmına; yan duran ufak bir v harfi şeklinde, v'nin açık ucu içe bakacak şekilde sür. Fırçan orta boy bir karıştırma fırçası olmalı. Aynı farı kaş kemiğinin altına da boylu boyunca uygula.

Dördüncü adım

Kirpiklerini kıvırıcıyla kıvırdıktan sonra, iki kat hacim veren maskara uygula.

Beşinci adım

Dudaklarına şeftali-pembe arası tonlarda bir ruj uygula.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

YVES SAINT LAURENT GÖZ FARI

Yves Saint Laurent Mascara Vefc Waterproof 01

Yves Saint Laurent Rouge Volupte Shine 21 Ruj

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

YVES SAINT LAURENT GÖZ FARI

Yves Saint Laurent Mascara Vefc Waterproof 01

Yves Saint Laurent Rouge Volupte Shine 21 Ruj