Kadife alarmı: Ünlü yıldızlar kadife kıyafetlerini nasıl kombinlediler?2016 yılının en yni trendi ile karşındayız! Kadifeyi hemen hemen her yerde görmek mümkün, sokak stilinden tut da kırmızı halıya kadar sık sık gördüğümüz bu stili yakından inceliyoruz. Özellikle ünlü yıldızlar tarafından çok beğenilen bu kumaş, kış ayının favorisi oldu bile! Sen de kadife parçaları özel davetlerde nasıl kombinleyeceğini merak ediyorsan, okumaya devam et!

Kadife pantalon-ceket

Maskülen stili ile kalbimize taht kuran Cara Delevinge, kadife pantalon ceket takımı ile yine farkını ortaya koydu. Doğal ve dalgalı saçları, eyelinerı ve nude dudakları ile katıldığı davette ilgiyi üzerinde toplayan Cara, kadife kıyafetini sneaker ile kombinleyerek bizleri şaşırttı. Sen de özel davetlerde böyle zıt parçaları birleştirerek, kendi stilini ortaya koyabilirsin. 2015 yılında başlayan ve 2016 yılında da devam eden beyaz spor ayakkabı modasını sık sık göreceğiz gibi...

Ürün önerisi:

YSL Shocking Eyeliner

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez'in kırmızı halı şıklığını bilmeyen yoktur. En yeni trendleri kırmızı halıda sergileyen Jennifer, transparan tül ve kadifeyi oldukça başarılı kombinledi. Bordo modasını kadife ile birleştiren ünlü yıldız, klasik şıklığın dışında kendine özgü kıyafetlerle dikkat çekmeyi başarıyor. Sen de kadife parçaları başka kumaşlarla tamamlayabilirsin. Kadife elbisenin üzerine saten fular veya deri kemer takarak kendi tarzını belli edebilirisn.

Ürün önerisi:

L'Oréal Paris Mascara False Lash Superstar

Jennifer Lawrence

25 yaşındaki ünlü oyuncu, balık modeli kadife elbisesi ile kusursuz vücudunu gözler önüne serdi. Dar kesim, mavi elbisesini oldukça beğendiğimiz Jennifer Lawrence, bu elbisesini kırmızı ruju ile kombinledi. Sen de kadife elbise ile klasik ve iddialı bir stil yakalamak istiyorsan kırmızı rujdan yardım alabilirsin.

Ürün önerisi:

Lancôme Rouge In Love 210m Ruj

BU GÖRÜNÜM İÇİN

YSL Shocking Eyeliner

LOréal Paris Mascara False Lash Superstar

Lancôme Rouge In Love 210m Ruj

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

YSL Shocking Eyeliner

LOréal Paris Mascara False Lash Superstar

Lancôme Rouge In Love 210m Ruj