Kainat güzelini sen seç: Kolombiya mı, Filipinler mi?

Bir güzellik yarışmasında yapılabilecek en kötü hata bu hafta sonu gerçekleşti... Miss Universe yarışmasının sunucusu Steve Harvey kazananı yanlış anons ederek dünyayı ikiye böldü. Peki sence kainat güzeli kim olmalı?

Miss Kolombiya

Güzeller güzeli Ariadna Gutierrez... Yarışmanın sunucusu Steve Harvey hata yaptığını fark etmeden önce ilk onun ismini anons etti! Peki kim bu Miss Kolombiya? Onun hakkında bilinmesi gereken birkaç detay var... İspanyolca, Almanca ve İngilizce'yi akıcı bir biçimde konuşuyor. Tam bir Sofia Vergera hayranı olan Gutierrez, sağlıklı yaşam tutkusuyla ve kuvvetli aile bağlarıyla kendine hayran bırakıyor. Bir Noel günü doğan Gutierrez'in tacı kazanamasa da bu hafta kutlayacak birşeyleri var!

Makyajında ise her zaman gözlerini ön planda tutmayı tercih eden Ariadna'nın iri kirpikleri ikonik güzelliğinin sırrı! Onun göz makyajındaki hayran bırakan etkiyi yakalamak için YSL Couture Variation Far Paleti'nden ve Lancôme Grandiôse Maskara'dan yardım alabilirsin.

Miss Filipinler

Miss Universe'un gerçek kazananı Pia Wurtzbach... Onu sahnede prenses edasıyla izlerken hayran kalmadığımızı söylemek olmaz! Miss Filipinler aslında Almanya doğumlu. 12 yaşından beri oyunculuk yapıyor. Model ve oyunculuğun yanı sıra Pia'nın iyi bir aşçı olduğunu ve harika yemek yaptığını söyleyebiliriz. Esmer güzelin güzellik detaylarında iri kirpikleri ve dolgun dudakları ön plana çıkarıyor. Dolgun dudaklarını ön plana çıkarmak içinse Pia'nın sırrı dudak parlatıcıları!

Karar senin

Makyaj.com okuyucuları kainat güzelini belirliyor! Steve Harvey'in büyük gafı sonrasında tacı alınan Miss Kolombiya mı, tacın son kazananı Miss Filipinler mi?

Biz bu iki güzel arasında bir hayli kararsız kaldık, oylarını bekliyoruz!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Yves Saint Laurent Touche Eclat Blur Perfector Makyaj Bazı

YVES SAINT LAURENT COUTURE VARIATION 10T 01

Lancôme Grandiôse Mascara 01

Lancome Le Rouge Absolu BX-255 Brun Legende

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Yves Saint Laurent Touche Eclat Blur Perfector Makyaj Bazı

YVES SAINT LAURENT COUTURE VARIATION 10T 01

Lancôme Grandiôse Mascara 01

Lancome Le Rouge Absolu BX-255 Brun Legende