Kaley Cuoco: Pembe ve canlı makyajından ilham al!Geçtiğimiz günlerde düzenlenen People's Choice 2016 Ödül Töreni'ne katılırken, The Big Bang Theory dizisindeki Penny rolüyle tanınan Kaley Cuoco, koyu mavi elbisesi, uzun bob kesimdeki sarı saçları ve pastel tonlarındaki makyajıyla çok güzel görünüyordu! Bu senenin renklerinden Soluk Pembeyi makyajında kullanan güzel oyuncunun makyaj stilini denemek istiyorsan, aşağıdaki rehberimize göz atman yeterli!

Cilt makyajı:

Kaley Cuoco, ışıltılı ten makyajında pembe tonları kullandı. Işıltılı ten görünümü için sen de L'Oréal Paris Lumi Magique Makyaj Bazı'nı tüm yüzüne uygulayabilirsin. Hafif nemlendirilmiş makyaj sünger veya makyaj fırçası ile de sıvı formda bir fondöteni uygulayabilirsin.

Kaley Cuoco gibi pembe yanakların olması için, pembe tonlarda, Giorgio Armani Maestro Blush 400 gibi bir krem allığı parmak uçlarınla elmacık kemiklerine sürebilirsin.

Göz makyajı:

Kıyafetiyle uyumlu olması için Kaley, gözlerinde mavi tonda kalem kullanmış. Sen de, göz kapaklarına ışıltılı, açık tonda bir göz farı uyguladıktan sonra Maybelline Expression Kajal 36 Blue mavi göz kalemini göz pınarından başlayıp gözün dış kısmına doğru uygulayabilirsin. Ardından son olarak maskaranı cömertçe uygulayarak göz makyajını sonlandırabilirsin.

Dudaklar:

Güze oyuncu, dudak makyajında da tercihini pembeden yana kullandı. Dolgun görünen dudakları sağlamak için dudak parlatıcıları birebir! Lancôme Lip Lover 332 Ruj gibi pembe renkteki dudak parlatıcınla dudaklarının dolgun görünmesini sağlarken, canlı bir görünüm de elde etmiş olursun.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris Lumi Magique Makyaj Altı Baz

Maybelline Göz Kalemi Mavi Expression Kajal 36 Blue

Giorgio Armani Maestro Blush 400

Lancôme Lip Lover 332 Ruj

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris Lumi Magique Makyaj Altı Baz

Maybelline Göz Kalemi Mavi Expression Kajal 36 Blue

Giorgio Armani Maestro Blush 400

Lancôme Lip Lover 332 Ruj