Kalın kaşlarıyla nam salan 11 güzel ünlüİnce kaş trendini 90'lı yıllara gömdük çok şükür, ama hala belirgin kaşların kendine yakışmayacağını düşünen takipçilerimiz varmış! Sana kalın ve doğal kaşların ne kadar çekici, enerjik ve genç durduğunu göstermek ve yüz hatlarını belirginleştirmenin en güzel yolu olduğunu kanıtlamak için 11 güçlü argümanım var! Bu ünlüler kalın kaşların gücünün farkındalar! 

Cara Delevingne

 

 

Kaş denilince akla ilk Cara'nın ismi geliyor. Sarışın model, saç renginden daha koyu kullanmayı tercih ettiği kalın kaşlarıyla doğallığı yeniden yorumluyor... Cara Delevigne kaşlarına sahip olmak için ihtiyacın olan yalnızca birkaç makyaj ipucu! 

Amine Gülse

 

 

2014 Miss Turkey güzeli, bana kalırsa Miss Turkey'in son zamanlarda yaptığı nadir güzel seçimlerden Amine Gülşe; dolgun dudakları, mavi gözleri ve kalın kaşlarıyla sence de Irina Shayk'ı andırmıyor mu?

Irina Shayk

 

 

Rus model Irina Shayk da kalın kaş trendinin öncülerinden. Kaşlarının arasındaki boşlukları kaş kalemi yardımıyla doldurarak, sen de bu görünümü yakalayabilirsin. 

Sara Sampaio

 

 

Kalın kaşlarıyla nam salan bir diğer ünlü ise Brezilyalı Model Sara Sampaio! Kaşlarının Sara'nınki gibi sabit kalması için kaş sabitleyici bir kaş maskarasından yardım alabilirsin. 

Hazar Ergüçlü

 

 

Kalın ve düz kaşlarıyla güzellik dünyasında ikonik bir isim olan Hazar Ergüçlü, kahverengi gözlerini belirgin kaşlarıyla çok iyi vurgulamıyor mu?

Taylor Hill

 

 

Kalın kaş denilince, benim favori ismim kesinlikle Taylor Hill. Kaşlarının çevresinde çıkan ufak tüylere de dokunmayan ve kaşlarını asla kesmeyen Taylor, bence kendi tarzını çok iyi oluşturmuş ve güzellik dünyasında son derece cesur bir adım atmış. 

Hande Erçel

 

 

Son dönemin yükselen yıldızı Hande Erçel de kalın kaş görünümünü tercih eden ünlülerden. Onunki gibi belirgin ve doğal kaşlar için kendi kaş renginden bir ton açık kaş kalemi tercih et.

Karlie Kloss

 

 

Sarışın model Karlie Kloss, kalın kavisli kaşlarıyla kaş trendlerine yeni bir boyut kazandıran isim. Kaş kavisini belirginleştirmek istersen sen de kaşlarını yukarı doğru taramayı dene. 

Emily Ratajkowski

 

 

Emily Ratajkowski gibi belirgin kaşlar için kaş maskarası kullan. Hem kaşlarını doğal bir biçimde boyayarak belirginleştir hem de kaşlarının fırçalanıp sabitlenmesini sağla! 

Gigi Hadid

 

 

Ah Gigi Hadid kaşları! Kaş çevrendeki ufak tüyleri alarak kaş çevreni temizle. Kaşlarını yukarı doğru fırçala ve aralarındaki boşluğu kaş kalemin ile hafifçe doldur. 

Lily Colllins

 

 

Lily Collins gibi belirgin kaşlar için kaş kemiğini beyaz bir far veya aydınlatıcıyla aydınlatmayı dene. 

Daha belirgin kaşlar için sen hangi makyaj tekniklerini kullanıyorsun?

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline Kaş Kalemi Kahve Master Shape Soft Brown

NYX Micro Brow Pencil Kaş Kalemi

L'Oréal Paris Brow Artist Maker 02 Dark Brun

Nyx Tinted Brow Mascara

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline Kaş Kalemi Kahve Master Shape Soft Brown

NYX Micro Brow Pencil Kaş Kalemi

L'Oréal Paris Brow Artist Maker 02 Dark Brun

Nyx Tinted Brow Mascara